| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-EVM-1L |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2480~2584/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
| Moc znamionowa | 0,75 kW, 220 V |
| Prędkość mieszania | 0-1400 obr./min, regulacja prędkości za pomocą falownika |
| Poziom próżni | -98 kPa (bez pompy próżniowej) |
| Objętość użytkowa | Wyposażony w zbiornik 1L |
| Otwieranie/zamykanie beczki | Mechanizm górnej pokrywy napędzany cylindrem |
| Wymiary całkowite | 705 mm × 605 mm × 305 mm (wysokość × długość × szerokość) |
| Funkcja czasowa | Programowalny czas 0-99 godzin |
| Cechy pokrywy | Manometr próżniowy, port próżniowy i inne akcesoria |
| Waga całkowita | Około 90 kg |