| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-EVM-1L |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2480~2584/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
| Ονομαστική Ισχύς | 0.75KW, 220V |
| Ταχύτητα Ανάδευσης | 0-1400 σ.α.λ., ρύθμιση ταχύτητας με μετατροπέα συχνότητας |
| Επίπεδο Κενού | -98KPa (χωρίς αντλία κενού) |
| Ενεργός Όγκος | Εξοπλισμένο με δοχείο 1L |
| Άνοιγμα/Κλείσιμο Κάδου | Μηχανισμός άνω καλύμματος που οδηγείται από κύλινδρο |
| Συνολικές Διαστάσεις | 705mm × 605mm × 305mm (ύψος × μήκος × πλάτος) |
| Λειτουργία Χρονισμού | Προγραμματιζόμενος χρονισμός 0-99 ώρες |
| Χαρακτηριστικά Καπακιού | Μανόμετρο κενού, θύρα κενού και άλλα αξεσουάρ |
| Συνολικό Βάρος | Περίπου 90kg |