| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BP32-100A150A |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 2990~8250/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
1 ¢32S BMS Testörü 100A Şarj 150A NCM/LiFePO4/LiCoO2 pillerinin BMS için boşaltması
Ürün Tanımı
ACEY-BP32-100A150A 1 ′′32 serisi güç bataryası BMS testörü, bitmiş paketlere entegre edilmeden önce BMS'lerin işlevini ve performansını doğrulama amacıyla batarya paketi montaj hatlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır..Sistem, kullanıcı dostu bir arayüzle yüksek düzeyde otomasyona sahiptir, basit işletim, hızlı test döngüleri ve güvenilir sonuçlar sağlar.
Aşırı yük koruması ve geri kazanımı, aşırı boşaltma koruması ve geri kazanımı, yük ve boşaltma aşırı akım koruması da dahil olmak üzere kapsamlı performans değerlendirmesini destekler.İç direnç ölçümü, kendi tüketimi testi, kısa devre koruması, aşırı şarj, aşırı boşaltma ve aşırı akım için koruma gecikme süresi, yanı sıra dengeleme akımı ve dengeleme voltajı.Tek bir işlemde 13 anahtar koruma ve elektrik parametresi test edilebilir.
Test cihazı, üçlü lityum, lityum demir fosfat ve lityum kobalt oksit pil paketlerinde kullanılan BMS kartlarıyla uyumludur.Dahili kimya modu geçişleri, farklı pil türlerine hızlı bir şekilde adapte olmayı sağlar., ekipmanı modern batarya paketi montaj hatlarında inline test için uygun hale getirir.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Girdi Güç kaynağı | 180~240 V AC, 50/60 Hz |
| Adlık Güç | 700 W |
| Şarj / boşaltma voltaj aralığı | 5,000 mV ̇ 160,000 mV |
| Mevcut Doğruluk | ± ((0,1% FS + 0,1% RD) |
| Voltaj Doğruluğu | ± ((0,1% FS + 0,1% RD) |
| Mevcut Karar | 1 mA |
| Voltaj çözünürlüğü | 1 mV |
| Döngü Sayısı | 1 ¢ 9,999 döngü |
Ana Test Fonksiyonları
| - Hayır, hayır. | Görev | Aralık | Doğruluk | birim |
| 1 | Kendi tüketimi Tek hücreli | 0 - 500 | ±0.1 | UA |
| 2 | Kendi tüketimi | 0-5000 | ± 1 | UA |
| 3 | Aşırı şarj voltajı | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 4 | Aşırı ücret geri kazanımı Voltaj | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 5 | Aşırı şarj gerilim koruma gecikmesi | 0-10000 | ± 1 | mS |
| 6 | Aşırı boşaltma voltajı | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 7 | Aşırı tahliye geri kazanımı Voltaj | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 8 | Aşırı boşaltma voltajı koruma gecikmesi | 0-10000 | ± 1 | mS |
| 9 | Aşırı yük koruma akım koruma değeri | 0.1--100 | ±0.01 | A |
| 10 | Aşırı şarj koruması akım koruma gecikmesi | 0--20000 | ± 1 | mS |
| 11 | Aşırı boşaltma koruması akım koruma değeri | 0.1--150 | ±0.01 | A |
| 12 | Aşırı boşaltma koruması akım koruma gecikmesi | 0.1--20000 | ± 1 | mS |
| 13 | Eşleştirme fonksiyonu | 500-5000 | ± 1 | mV |
| Açılış voltajı | ||||
| 14 | Düzeltme akımı | 1--500 | ± 1 | mA |
| 15 | Şarj akımı | 0.1--30 | ±0.01 | A |
| 16 | Serbestleme akımı | 0.1--60 | ±0.01 | A |
| 17 | Şarj süresi | - Hayır.30 | ± 1 | S |
| 18 | Serbest bırakma süresi | - Hayır.60 | ± 1 | S |
| 19 | Tek hücreli kendi tüketiminin farkı | 0-500 | ±0.1 | UA |
| 20 | Direniş | 0-999 | ± 1 | MΩ |
| 21 | Kısa devre koruma süresi | 0-5000 | ± 1 | US |
| 22 | Tek hücrenin şarj voltajı | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 23 | Tek hücrenin boşaltma voltajı | 500-5000 | ± 1 | mV |
| 24 | Açık devre voltajı | 160000 | ± 1 | mV |
| 25 | Voltaj analoglarının sayısı | 32 | 0 | Seriler |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()
![]()