| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-BP32-100A150A |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 2990~8250/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
1 ¢32S BMS-tester 100A Lading 150A Ontlading voor BMS van NCM/LiFePO4/LiCoO2-batterijen
Productbeschrijving
ACEY-BP32-100A150A 1 ̊32 serie batterij BMS tester is ontworpen voor gebruik op batterijpakket assemblagelijnen om de functie en prestaties van BMS te verifiëren voordat ze worden geïntegreerd in eindpakketten.Het systeem heeft een hoge mate van automatisering met een gebruiksvriendelijke interface, waardoor eenvoudige bediening, snelle testcycli en betrouwbare resultaten mogelijk zijn.
Het ondersteunt een uitgebreide prestatiebeoordeling, met inbegrip van overladingsbescherming en -recuperatie, overladingsbescherming en -recuperatie, overladingsbescherming en -recuperatie,interne weerstandsmeting, zelfverbruikstests, kortsluitbescherming, beschermingsvertragingstijd bij overlading, overlading en overstroom, evenals balanceringstroom en balanceringsspanning.13 belangrijke beschermings- en elektrische parameters kunnen in één proces worden getest.
De tester is compatibel met BMS-boards die worden gebruikt in batterijen met ternarisch lithium, lithium-ijzerfosfaat en lithiumcobaltoxide.Ingebouwde chemie modus schakeling maakt snelle aanpassing aan verschillende batterijsoorten, waardoor de apparatuur goed geschikt is voor inline-tests in moderne batterijverzamellijnen.
Productkenmerken
Technische specificaties
| Invoervoeding | 180 ̊240 V wisselstroom, 50/60 Hz |
| Nominaal vermogen | 700 W |
| Laad-/ontladingsspanningsbereik | 5,000 mV 160.000 mV |
| Huidige nauwkeurigheid | ±(0,1% FS + 0,1% RD) |
| Spanningsnauwkeurigheid | ±(0,1% FS + 0,1% RD) |
| Huidige resolutie | 1 mA |
| Spanningsresolutie | 1 mV |
| Aantal cycli | 1 ¢ 9,999 cycli |
Hoofdtestfuncties
| - Nee, dat is niet waar. | Functie | Bereik | Precisiteit | Eenheid |
| 1 | Eigenverbruik van een enkele cel | 0- 500 | ±0.1 | uA |
| 2 | Eigenverbruik | 0-5000 | ± 1 | uA |
| 3 | Overlaadspanning | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 4 | Invordering van overbelasting Spanning | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 5 | Vertraging van de bescherming tegen overladingspanning | 0-10000 | ± 1 | mS |
| 6 | Overontladingsspanning | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 7 | Terugvordering van overbelasting Spanning | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 8 | Vertraging van de bescherming tegen overontladingsspanning | 0-10000 | ± 1 | mS |
| 9 | Bescherming tegen overbelasting | 0.1--100 | ±0.01 | Een |
| 10 | Bescherming tegen overlading | 0--20000 | ± 1 | mS |
| 11 | Bescherming tegen overontlading | 0.1...150 | ±0.01 | Een |
| 12 | Bescherming tegen overontlading | 0.1--20000 | ± 1 | mS |
| 13 | Evenwichtingsfunctie | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| openingsspanning | ||||
| 14 | Regelingstroom | 1 - 500 | ± 1 | mA |
| 15 | Laadstroom | 0.1...30 | ±0.01 | Een |
| 16 | Ontladingsstroom | 0.1...60 | ±0.01 | Een |
| 17 | Laadtijd | - Ik ben niet bang.30 | ± 1 | S |
| 18 | Tijd van ontlading | - Ik ben niet bang.60 | ± 1 | S |
| 19 | Het verschil tussen het eigen verbruik van een enkele cel | 0-500 | ±0.1 | uA |
| 20 | Resistentie | 0-999 | ± 1 | mΩ |
| 21 | Beschermingstijd voor kortsluiting | 0-5000 | ± 1 | US |
| 22 | De laadspanning van een enkele cel | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 23 | De ontladingsspanning van een enkele cel | 500 tot 5000 | ± 1 | mV |
| 24 | Opencircuitspanning | 160000 | ± 1 | mV |
| 25 | Aantal spanningsanalogen | 32 | 0 | Reeks |
Productdisplay
![]()
![]()
![]()