| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-BP32-100A150A |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2990~8250/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Δοκιμαστής BMS 100A φόρτισης 150A Αποφόρτιση για BMS μπαταριών NCM/LiFePO4/LiCoO2
Περιγραφή του προϊόντος
Ο δοκιμαστής BMS της σειράς ACEY-BP32-100A150A της σειράς 1?? 32 για μπαταρίες ισχύος έχει σχεδιαστεί για χρήση σε γραμμές συναρμολόγησης μπαταριών για την επαλήθευση της λειτουργίας και της απόδοσης των BMS πριν ενσωματωθούν σε τελικές συσκευασίες.Το σύστημα διαθέτει υψηλό επίπεδο αυτοματισμού με φιλική προς το χρήστη διεπαφή, επιτρέποντας απλή λειτουργία, γρήγορους κύκλους δοκιμών και αξιόπιστα αποτελέσματα.
Υποστηρίζει ολοκληρωμένη αξιολόγηση της απόδοσης, συμπεριλαμβανομένης της προστασίας από υπερφόρτιση και ανάκτηση, της προστασίας από υπερφόρτιση και ανάκτηση, της προστασίας από υπερφόρτιση και από φόρτιση,μέτρηση εσωτερικής αντίστασης, δοκιμές αυτοκατανάλωσης, προστασία από βραχυκύκλωμα, χρόνο καθυστέρησης προστασίας για υπερφόρτιση, υπερφόρτιση και υπερστροφή, καθώς και ισορροπητικό ρεύμα και τάση ισορροπίας.13 βασικές προστατευτικές και ηλεκτρικές παραμέτρους μπορούν να δοκιμαστούν σε μία μόνο διαδικασία.
Ο δοκιμαστής είναι συμβατός με τις πλακέτες BMS που χρησιμοποιούνται σε τριτογενείς μπαταρίες λιθίου, φωσφορικού λιθίου σιδήρου και οξειδίου του λιθίου και κοβαλτίου.Η ενσωματωμένη εναλλαγή στη λειτουργία χημείας επιτρέπει γρήγορη προσαρμογή σε διαφορετικούς τύπους μπαταριών, καθιστώντας τον εξοπλισμό κατάλληλο για δοκιμές σε σύγχρονες γραμμές συναρμολόγησης συσσωρευτών μπαταριών.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Τεχνικές προδιαγραφές
| Ηλεκτρική τροφοδότηση εισόδου | 180-240 V AC, 50/60 Hz |
| Κατηγορία ισχύος | 700 W |
| Πεδίο τάσης φόρτισης / εκφόρτισης | 5,000 mV ̇ 160.000 mV |
| Τωρινή ακρίβεια | ±(0,1% FS + 0,1% RD) |
| Ακριβότητα τάσης | ±(0,1% FS + 0,1% RD) |
| Το τρέχον ψήφισμα | 1 mA |
| Ανάλυση τάσης | 1 mV |
| Αριθμός κύκλων | 1 9 999 κύκλοι |
Βασικές λειτουργίες δοκιμής
| - Όχι, όχι, όχι. | Λειτουργία | Πεδίο | Ακριβότητα | μονάδα |
| 1 | Αυτοκατανάλωση από μονοκύτταρο | 0 - 500 | ±0.1 | UA |
| 2 | Αυτοκατανάλωση | 0-5000 | ±1 | UA |
| 3 | Πρόσθετη τάση | 500-5000 | ±1 | mV |
| 4 | Επιστροφή υπερχρέωσης τάση | 500-5000 | ±1 | mV |
| 5 | Προστασία της τάσης υπερχρέωσης | 0-10000 | ±1 | mS |
| 6 | Πρόσθετη τάση εκφόρτισης | 500-5000 | ±1 | mV |
| 7 | Επενδύσεις από υπερφόρτωση τάση | 500-5000 | ±1 | mV |
| 8 | Διακοπή προστασίας από υπερχρέωση | 0-10000 | ±1 | mS |
| 9 | Προστασία από υπερφόρτιση τιμή προστασίας ρεύματος | 0.1--100 | ±0.01 | Α |
| 10 | Προστασία από υπερφόρτωση | 0--20000 | ±1 | mS |
| 11 | Προστασία από υπερφόρτωση τιμή προστασίας ρεύματος | 0.1--150 | ±0.01 | Α |
| 12 | Προστασία από υπερφόρτωση καθυστέρηση προστασίας ρεύματος | 0.1--20000 | ±1 | mS |
| 13 | Λειτουργία εξίσωσης | 500-5000 | ±1 | mV |
| τάση ανοίγματος | ||||
| 14 | Τρέμα εξισορρόπησης | 1 - 500 | ±1 | mA |
| 15 | ρεύμα φόρτισης | 0.1--30 | ±0.01 | Α |
| 16 | ρεύμα εκφόρτισης | 0.1--60 | ±0.01 | Α |
| 17 | Χρόνος φόρτισης | 0--30 | ±1 | S |
| 18 | Χρόνος εκφόρτωσης | 0--60 | ±1 | S |
| 19 | Η διαφορά της αυτοκατανάλωσης ενός κυττάρου | 0 - 500 | ±0.1 | UA |
| 20 | Αντίσταση | 0-999 | ±1 | ΜΩ |
| 21 | Χρόνος προστασίας από βραχυκύκλωμα | 0-5000 | ±1 | Σ |
| 22 | Η τάση φόρτισης ενός κυψελού | 500-5000 | ±1 | mV |
| 23 | Η τάση εκφόρτισης ενός κυψελού | 500-5000 | ±1 | mV |
| 24 | Η τάση ανοικτού κυκλώματος | 160000 | ±1 | mV |
| 25 | Αριθμός ανάλογων τάσεων | 32 | 0 | Σειρά |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()
![]()