| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-SF-1-500ML |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 680~709/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Małe urządzenia do filtracji slurry dla slurry elektrodowej baterii
Opis produktu
To urządzenie filtrujące stosuje się głównie do specjalnego filtra zaprojektowanego do prób laboratoryjnych w celu filtrowania różnych twardych cząstek o wielkości cząstek nie mniejszej niż 124 mikronów w obróbce.Cała maszyna ma piękny projekt i jest elastyczna i wygodna w obsłudze.
Cechy
1Wysoka dokładność filtracji, do 124 mikronów, wyposażona w dwa rodzaje filtrów cząstek stałych do filtrowania dodatnich i ujemnych.
2Cała konstrukcja ze stali nierdzewnej SUS304, dobra odporność na korozję, łatwe w czyszczeniu
3Ekran filtrujący z większą powierzchnią filtra sprawia, że utrata ciśnienia jest bardzo niska, a urządzenie jest trwałe.
4Małe rozmiary i wygodna obsługa.
5Piękny wygląd, łatwa konserwacja, formowanie i inne zalety.
Specyfikacja
| Wymiary filtra |
145 mm × 150 mm × 200 mm |
| Ogólne wymiary generatora powietrza | 140 mm × 70 mm × 150 mm |
| Waga | 4 kg |
| Adapter zasilania |
AC 220V±10% 50HZ |
| Bezwzględna próżnia | 65 KPa |
| Przepływ pompy powietrza | 3 l/min |
| Z filtrem | 80, 100, 150 filtr oczek |
| Opcjonalny filtr | poniżej 1000 oczek |
| Pojemność | 500 ml |
Szczegóły produktu
![]()