| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-ACS-1 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 2980~3105/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
Hem laboratuvar Ar-Ge hem de küçük seri fabrika üretimi için idealdir, bu pil mühürleme makinesi, örnek hazırlama sırasında silindirli pillerin ve kondansatörlerin araştırma mühürlenmesi için kullanılır.Pnömatik kontrolü,, işgücü tasarrufu.
| Hava kaynağı | 0.6·0.8MPa argon, azot gazı silindir veya basınçlı hava (basınçlı hava eldiven kutusunda tavsiye edilmez) |
|---|---|
| Egzoz tasarımı | Özel tasarlanmış egzoz portu, KF40 ve diğer cihazlar ile dış taraftan bağlanabilir |
| Hava tüketimi | Tek bir fok için yaklaşık 480 ml hava tüketimi |
| Dükkan basıncı | El kontrol valfi kontrolü, basınç 1MPa, önerilen basınç 0.7MPa |
| Dükkanlılık çarpması | 30 mm |
| Boyutları | L290mm*W205mm*H330mm |
| Ağırlık | 27kg |
| Sıfırlama kalıbı | Standart 18650 serisi ambalaj kalıbı, isteğe bağlı veya ek özellikler |
| Yapı malzemesi | Yüksek dayanıklılıklı kromlu çelik, çevre koruma kaplama ve püskürtme işleminden sonra yüzey asla paslanmaz |