| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-ACS-1 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2980~3105/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Idealna zarówno do badań laboratoryjnych, jak i do produkcji fabrycznej małych partii, ta maszyna do zgrzewania baterii służy do zgrzewania prób cylindrycznych baterii i kondensatorów podczas przygotowywania próbek. Jej sterowanie pneumatyczne zapewnia wygodną i oszczędzającą pracę.
| Źródło powietrza | 0,6 ~ 0,8 MPa argon, butla z gazem azotowym lub sprężone powietrze (sprężone powietrze nie jest zalecane w komorze rękawicowej) |
|---|---|
| Konstrukcja wydechu | Specjalnie zaprojektowany port wydechowy, który można podłączyć zewnętrznie przez KF40 i inne urządzenia |
| Zużycie powietrza | Około 480 ml zużycia powietrza na jedno zgrzewanie |
| Ciśnienie zgrzewania | Sterowanie ręcznym zaworem regulacyjnym, ciśnienie 1 MPa, zalecane ciśnienie 0,7 MPa |
| Skok zgrzewania | 30 mm |
| Wymiary | Dł. 290 mm * Szer. 205 mm * Wys. 330 mm |
| Waga | 27 kg |
| Forma zgrzewająca | Standardowa forma do pakowania serii 18650, opcjonalne lub dodatkowe specyfikacje |
| Materiał konstrukcyjny | Stal chromowana o wysokiej wytrzymałości, powierzchnia nigdy nie rdzewieje po obróbce galwanicznej i lakierniczej chroniącej środowisko |