| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-ACS-1 |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 2980~3105/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
Ideaal voor zowel laboratorium R&D als kleinschalige fabrieksfabricage, deze batterijverzegelingsmachine wordt gebruikt voor het onderzoeksmatig verzegelen van cilindrische batterijen en condensatoren tijdens monsterbereiding. De pneumatische besturing zorgt voor een gemakkelijke, arbeidsbesparende bediening.
| Luchtbron | 0.6~0.8MPa argon, stikstofgascilinder of perslucht (perslucht wordt niet aanbevolen in de handschoenkast) |
|---|---|
| Uitlaatontwerp | Speciaal ontworpen uitlaatpoort, die extern kan worden aangesloten via KF40 en andere apparaten |
| Luchtverbruik | Ongeveer 480 ml luchtverbruik voor één verzegeling |
| Verzegeldruk | Handmatige regelklepbesturing, druk 1MPa, aanbevolen druk 0.7MPa |
| Verzegelslag | 30mm |
| Afmetingen | L290mm*B205mm*H330mm |
| Gewicht | 27Kg |
| Verzegelmal | Standaard 18650 serie verpakkingsmal, optioneel of aanvullende specificaties |
| Structureel materiaal | Hoogwaardig chroomstaal, het oppervlak zal nooit roesten na milieubeschermende plating en spuitbehandeling |