| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-EVM-1L |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 2480~2584/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
| Adlık Güç | 0.75KW, 220V |
|---|---|
| Karıştırma Hızı | 0-1400 rpm, frekans dönüştürücü ile hız düzenleme |
| Vakum seviyesi | -98KPa (vakum pompasız) |
| Etkili Hacim | 1L tankla donatılmış |
| Fıçı Açma/Kapatma | Silindirle çalışan üst kapak mekanizması |
| Genel Boyutlar | 705mm * 605mm * 305mm (yükseklik * uzunluk * genişlik) |
| Zamanlama Fonksiyonu | Programlanabilir zamanlama 0-99 saat |
| Kapağın özellikleri | Vakum ölçer, vakum kapısı ve diğer aksesuarlar |
| Toplam Ağırlık | Yaklaşık 90kg |