| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-EVM-1L |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 2480~2584/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
| Nominaal Vermogen | 0.75KW, 220V |
|---|---|
| Roersnelheid | 0-1400 rpm, snelheidsregeling door frequentieomvormer |
| Vacuümniveau | -98KPa (zonder vacuümpomp) |
| Effectief Volume | Uitgerust met 1L tank |
| Vatopening/Sluiting | Cilindergestuurd bovenklep mechanisme |
| Totale Afmetingen | 705mm * 605mm * 305mm (hoogte * lengte * breedte) |
| Timing Functie | Programmeerbare timing 0-99 uur |
| Deksel Kenmerken | Vacuümmeter, vacuümpoort en andere accessoires |
| Totaal Gewicht | Ongeveer 90kg |