| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-EVM-1L |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2480~2584/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
| Moc nominalna | 00,75 kW, 220 V |
|---|---|
| Prędkość mieszania | 0-1400 obrotów na minutę, regulacja prędkości przez przekształcacz częstotliwości |
| Poziom próżni | -98KPa (bez pompy próżniowej) |
| Efektywna objętość | Wyposażone w zbiornik 1L |
| Otwieranie/zamykanie beczki | Mechanizm górnej osłony napędzany cylindrem |
| Ogólne wymiary | 705 mm * 605 mm * 305 mm (wysokość * długość * szerokość) |
| Funkcja czasowa | Programatyczny czas 0-99 godzin |
| Cechy pokrywy | Wyroby z tworzyw sztucznych |
| Waga całkowita | Około 90 kg |