| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-EVM-1L |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2480~2584/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
| Κατηγορία ισχύος | 0.75KW, 220V |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάμειξης | 0-1400 στροφές ανά λεπτό, ρύθμιση ταχύτητας με μετατροπέα συχνότητας |
| Επίπεδο κενού | -98KPa (χωρίς αντλία κενού) |
| Αποτελεσματικός όγκος | Εξοπλισμένο με δεξαμενή 1L |
| Άνοιξη/κλείσιμο βαρέλι | Μηχανισμός άνω κάλυψης με κινητήρα κυλίνδρου |
| Συνολικές διαστάσεις | 705mm * 605mm * 305mm (ύψος * μήκος * πλάτος) |
| Λειτουργία συγχρονισμού | Προγραμματισμός 0-99 ώρες |
| Χαρακτηριστικά του κάλυψης | Μετρητής κενού, θύρα κενού και άλλα αξεσουάρ |
| Συνολικό βάρος | Περίπου 90kg |