| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-SP1200 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 7500~8300Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
1200mm 500KG Prismatik Pil Paketi için Pil Ayarlama ve Baskı Makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-SP1200, prizmatik pil hücresi yığma ekstrüderidir. Prismatik lityum pillerin yığılması ve şekil ve paketleme makinesine çıkarılması için uygundur.Servo motor + vida modülü + yığma ve ekstrüde için gezegen redüktörü benimsiyor, basınç denetleyici tarafından kontrol edilir, ekstrüzyon yığma itici gücü 500KG'dan fazla, çalıştırılması kolaydır, yığma ve ekstrüzyon darbeyi ve yığma basıncını zamanında kontrol edebilir,üçlü koruma fonksiyonu ile yazılım sınırlaması, donanım kısıtlaması ve basınç kısıtlaması, ki bu da bataryaları aşırı sıkıştırmaz ve sıkıştırmanın hassasiyetinde yüksek kontrol edilebilirliğe sahiptir.
Ürün Özellikleri
1.7 inçlik dokunmatik ekran ve PLC kontrolü, kullanımı kolay.
2Çeşitli pil boyutlarına uyarlanabilir, düzenlenebilir ve farklı parametreler ayarlanabilir, tipini değiştirmek basit ve kolaydır.
3.Dahili yüksek hassasiyetli basınç sensörü, basınç doğruluğu kontrolü 0.1KG içinde.
4Kontrol için vida modülü + servo motor + redüktör, büyük ekstrüzyon çıkış gücü ve yüksek konumlandırma doğruluğu.
Teknik parametreler
| Ekipmanın Verimliliği | 50 grup/saat (10PCS) Batarya hücreleri) |
| Ekipman aşılama oranı | ≥98% |
| Ekstrüzyon çarpması | 1200 mm |
| Uyumlu boyut aralığı | L:50 ~ 250 mm;W:20~ 100mm;H:100~300 mm |
| Maksimum yığma basıncı | 500KG |
| Basınç kontrol hatası | 0. 1 kg |
| Kontrol sistemi | PLC + dokunmatik ekran |
| Girdi güç tüketimi | 1KW |
| Girdi güç kaynağı | AC220V/50HZ |
| Basınçlı hava kaynağı | Hiçbiri |
| Dokunmatik ekran | 7 inçlik dokunmatik ekran |
| Ekipmanın görünüm referansıE boyut | L*W*H=2370*500*1400mm |
| Ağırlık | 400KG |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()