| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-SP1200 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 7500~8300Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
1200 mm 500 kg Maszyna do układania i tłoczenia baterii do pakietu baterii pryzmatycznej
Opis produktu
ACEY-SP1200 jest przeznaczony dla ekstrudera do układania ogniw baterii pryzmatycznych jest odpowiedni do układania i ekstrudowania pryzmatycznych baterii litowych w maszynę do formowania i pakowania.Przyjmuje silnik serwo + moduł śruby + reduktor planetarny do układania i wytłaczania, sterowane przez regulator ciśnienia, siła napędowa tłoczenia osiąga ponad 500KG, łatwe w obsłudze, może kontrolować układanie i tłoczenie i ciśnienie układania w czasie,z funkcją potrójnej ochrony ograniczenia oprogramowania, ograniczenie sprzętu i ograniczenie ciśnienia, które nie będzie nadmierną wytłaczaniem baterii i ma wysoką kontrolność w precyzji wytłaczania.
Cechy produktu
10,7-calowy ekran dotykowy z PLC do sterowania, łatwy w obsłudze.
2.Przystosowuje się do różnych rozmiarów baterii, można edytować i ustawić różne parametry, proste i łatwe do zmiany typu.
3Wbudowany czujnik ciśnienia o wysokiej precyzji, kontrola dokładności ciśnienia w zakresie 0,1 kg.
4.Adopcja modułu śrubowego + serwomotora + redukcji do sterowania, z dużą siłą wytłaczania i wysoką dokładnością pozycjonowania.
Parametry techniczne
| Wydajność urządzeń | 50 grup/godzinę (10PCS) ogniwa akumulatorowe) |
| Wskaźnik przeszczepu sprzętu | ≥ 98% |
| Uderzenie wytłaczeniowe | 1200 mm |
| Dostosowany zakres rozmiarów | L:50 ~ 250 mm;W:20 ~ 100 mm;H:100~300 mm |
| Maksymalne ciśnienie układania | 500 kg |
| Błąd w regulacji ciśnienia | 0. 1 kg |
| System sterowania | PLC + ekran dotykowy |
| Zużycie mocy wejściowej | 1 kW |
| Zasilanie wejściowe | AC220V/50HZ |
| Źródło sprężonego powietrza | Żadnego |
| Ekran dotykowy | 7 cali ekran dotykowy |
| Odniesienie do wyglądu sprzętue wielkość | L*W*H=2370*500*1400 mm |
| Waga | 400 kg |
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()