| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-S200A |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 2160~8580/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
8000A DC Pnömatik Tek taraflı Otomatik Nokta Kaydırıcı Akü Paketi için
Ürün Tanımı
ACEY-S200A tek taraflı nokta kaynak makinesi, AutoCAD'den kaynak programlarını sorunsuz bir şekilde ithal eder, küçük elektrot düzeltme eksikliklerini telafi eder ve sürekli olarak üretim verilerini izler ve kaydeder.İşık gibi sorunları tespit eder ve analiz eder.Bu sistem, 14500, 18650, 21700, 26650 veya 32700 hücrelerinden oluşan batarya paketlerini çok paralel olarak monte etmek için idealdir.,Çok seri konfigürasyonlar.
Özellikleri
Ana Teknik Parametreler
| Ürün | Spesifikasyon |
| Uygulanabilir Pil Tipleri | Silindrik lityum iyon hücreleri: 14500, 18650, 21700, 26650, 32700, 33140 vb. |
| Uyumlu Modül Boyutu | X: 500 mm, Y: 400 mm, Z: 140 mm |
| Kontrol Sistemi | Hareket denetleyici |
| Çalışma ve İzleme | Saldırma noktası izleme ile kolay işleme; sıçrama, sahte kaynaklar ve kaçırılan kaynaklar için algılama, kayıt ve alarm |
| Saldırma Akım Seçenekleri | 5000A / 8000A / 10000A |
| Kaynak güç kaynağı türü | DC kaynak makinesi veya transistör kaynak makinesi (iletilmez) |
| Kaydırma Modları | Tek nokta, çift nokta ve üç nokta kaynak; çift ve üç nokta modları için ayarlanabilir aralık |
| Soğutma yöntemi | Zorla hava soğutması |
Ekipman Özellikleri
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()
![]()