| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-S200A |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 2160~8580/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
8000A gelijkstroom pneumatische eenzijdige automatische pleklassen voor batterijpakket
Productbeschrijving
ACEY-S200A eenzijdige pleklassen importeert naadloos lasprogramma's van AutoCAD, compenseert kleine afwijkingen van de elektrode en controleert en registreert continu productiegegevens.Het detecteert en analyseert problemen zoals vonkenDit systeem is ideaal voor het monteren van batterijpakketten met 14500, 18650, 21700, 26650 of 32700 cellen in meerdere parallelle,multi-serieconfiguraties.
Kenmerken
Hoofdtechnische parameter
| Artikel 1 | Specificatie |
| Toepasselijke batterijtypen | Cylinderachtige lithium-ioncellen: 14500, 18650, 21700, 26650, 32700, 33140 enz. |
| Compatibele modulegrootte | X: 0·500 mm, Y: 0·400 mm, Z: 50·140 mm |
| Controlesysteem | Bewegingscontroller |
| Operatie en toezicht | Gemakkelijk te bedienen met het volgen van de laspunten; detectie, registratie en alarm voor spatten, valse lassen en gemiste lassen |
| Opties voor lasstroom | 5000A / 8000A / 10000A |
| Typ van de elektriciteitsvoorziening voor het lassen | DC-sweismachine of transistor-sweismachine (facultatief) |
| Verweldingsmodus | Eenpunts-, dubbelpunts- en driepuntslassen; verstelbare afstand voor twee- en driepuntslagen |
| Koelmethode | Geforceerde luchtkoeling |
Specificaties van de apparatuur
Productdisplay
![]()
![]()
![]()