| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-S200A |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2160~8580/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
8000A prądu stałego Pneumatyczny jednoboczny automatyczny spawacz miejscowy do zestawu baterii
Opis produktu
Jednostronna spawarka ACEY-S200A bezproblemowo importuje programy spawania z AutoCAD, kompenzuje drobne niewłaściwe ustawienia elektrod i stale monitoruje i rejestruje dane produkcyjne.Wykrywa i analizuje problemy takie jak iskrySystem ten jest idealny do montażu zestawów akumulatorów z 14500, 18650, 21700, 26650 lub 32700 ogniwami w wielo równoległych układach.,konfiguracje wieloseryjne.
Cechy
Główny parametr techniczny
| Pozycja | Specyfikacja |
| Zastosowane typy baterii | Silindryczne ogniwa litowo-jonowe: 14500, 18650, 21700, 26650, 32700, 33140 itp. |
| Rozmiar kompatybilnego modułu | X: 0?? 500 mm, Y: 0?? 400 mm, Z: 50?? 140 mm |
| System sterowania | Kontroler ruchu |
| Działanie i monitorowanie | Łatwe obsługiwanie dzięki śledzeniu punktów spawania; wykrywanie, rejestrowanie i alarmowanie o rozpraszaniu, fałszywych spawaniach i pominiętych spawaniach |
| Opcje prądu spawania | 5000A / 8000A / 10000A |
| Rodzaj zasilania spawania | Maszyna do spawania prądu stałego lub maszyna do spawania tranzystorów (nieobowiązkowa) |
| Sposoby spawania | Włókna, o masie przekraczającej 1 mm, o masie przekraczającej 1 mm |
| Metoda chłodzenia | Wymuszone chłodzenie powietrzem |
Specyfikacje urządzeń
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()
![]()