| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-S200A |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2160~8580/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
8000A DC Πνευματική μονόπλευρη αυτόματη συγκόλληση σημείων για μπαταρίες
Περιγραφή του προϊόντος
Ο μονόπλευρος συγκολλητής ACEY-S200A εισάγει απρόσκοπτα προγράμματα συγκόλλησης από το AutoCAD, αντισταθμίζει τις μικρές δυσπροσαρμογές ηλεκτροδίων και παρακολουθεί συνεχώς και καταγράφει τα δεδομένα παραγωγής.Ανιχνεύει και αναλύει θέματα όπως σπινθήρεςΤο σύστημα αυτό είναι ιδανικό για την συναρμολόγηση μπαταριών με 14500, 18650, 21700, 26650 ή 32700 κυψέλες σε πολλαπλές παράλληλες,διαμορφώσεις πολλών σειρών.
Χαρακτηριστικά
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
| Εφαρμόσιμοι τύποι μπαταριών | Κύλινδροι κυψέλες ιόντων λιθίου: 14500, 18650, 21700, 26650, 32700, 33140 κλπ. |
| Διάσταση συμβατής μονάδας | Χ: 500 mm, Y: 400 mm, Z: 140 mm |
| Σύστημα ελέγχου | Ελεγκτής κίνησης |
| Λειτουργία και παρακολούθηση | Εύκολη λειτουργία με την παρακολούθηση σημείων συγκόλλησης· ανίχνευση, καταγραφή και συναγερμός για ψεκασμούς, ψεύτικες συγκόλλησεις και αποτυχημένες συγκόλλησεις |
| Διαλογές ρεύματος συγκόλλησης | 5000A / 8000A / 10000A |
| Τύπος τροφοδοσίας ηλεκτρικής ενέργειας συγκόλλησης | Μηχανή συγκόλλησης συνεχούς ρεύματος ή μηχανή συγκόλλησης τρανζίστορ (προαιρετική) |
| Τρόποι συγκόλλησης | Συσκευές και συσκευές για την επεξεργασία ή την επεξεργασία χημικών προϊόντων |
| Μέθοδος ψύξης | Εξαναγκαστική ψύξη με αέρα |
Προδιαγραφές εξοπλισμού
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()
![]()