| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BCT503-512H |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 3980~4799/Set (negotiable) |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
5V 3A 512 Kanal 18650 21700 26650 32700 için Lityum İyon Hücre Sınıflandırma Makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-BCT503-512H lityum iyon hücre sınıflandırma makinesi, lityum batarya oluşumu, kapasite sınıflandırması ve kapsamlı performans parametresi testi için tasarlanmıştır.Endüstriyel bir bilgisayar ve MCU tabanlı kontrol ünitelerinden oluşan gelişmiş bir master-slave entegre test sistemini benimsiyor.Güçlü bir yapı, güvenilir performans, kullanıcı dostu çalışma ve yüksek verimlilik ile bu sistem olağanüstü maliyet etkinliği sağlar.Lityum batarya üreticileri için gerekli bir üretim ve test çözümüdür, batarya sınıflandırma tesisleri ve araştırma kurumları.
Ekipmanın Yapısı ve Görünümü
Çalışma prensibi
Ana Teknik Parametreler
| Cihaz Modeli(Hızlı sıkıştırma) | ACEY-BCT503-512H (Yatay) |
| Ekipmanın Yapısı (Aygıt) | |
| Aygıt kanallarının sayısı | 512 Kanal |
| Boyut (genişlik * derinlik * yükseklik) mm | 1620*859.1*1840 mm |
| Sıkıştırma şekli | Silindirik dört telli armatür |
| Cihazın rengi | Standart açık beyaz renk (özelleştirilebilir) |
| Sıkıştırma merkezi mesafesi | 35 mm |
| Destek pil yüksekliği | 10-100mm aralığında ayarlanabilir |
| Çalışma gücü | Üç fazlı Beş tel sistem ac380v±10%, 50 Hz |
| Çalışma gücü dağılımı | ≤14kw |
| Çalışma ortamı | Sıcaklık 0-40 °C, göreceli nem %80 |
| Sıcaklık dağıtım yöntemi | Doğal rüzgar alımı ve yukarı çıkışı |
| Kanal Parametresi | |
| Voltaj test aralığı | 0-5V, 1MV çözünürlük |
| Pil gerilim aralığı | 0-4.5V şarj: 4.5-2V boşaltma |
| Sabit voltaj aralığı | 2.5V-4.5V |
| Voltaj doğruluğu | ± ((1‰ okuma +1‰ dolu) |
| Akım aralığı | 30mA-3A,1mA, çözünürlük: 1mA |
| Mevcut doğruluk | ± ((1‰ okuma +1‰ dolu) |
| Kontrol modunda. | Bilgisayar bağlantı ekipmanları çalışması, Toplam |
| Makine Kontrolü | |
| Yazılım Fonksiyonu | |
| İletişim modu | 485 rupi, 57 baud oranı,600 |
| Süreç seti | En fazla 32 çalışma adımı ve 256 döngü |
| Şarj modu | Sabit akım, sabit voltaj |
| Şarj sınırlama durumu | Voltaj, akım, zaman, kapasite |
| Serbest bırakma | Sabit akım |
| Serbestleme sınır koşulları | Voltaj, zaman, kapasite |
| Koruma fonksiyonu | Aşırı voltaj, az voltaj, aşırı akım, az akım, aşırı kapasite vb. |
| Zaman aralığı | 0 - 30.000 dakika |
| Zaman doğruluğu | ≤±1‰ |
| Örnekleme denetim süresi | ≤ 8s |
| Verilerin en az kayıt sıklığı | ≤ 8s |
| Pil sınıflandırması | Kapasite, zaman, boşaltma platformu vb. |
| Verilerin işlenmesi | Veriler, grafikler ve döngü diyagramları |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()
![]()