| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-BCT503-512H |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 3980~4799/Set (negotiable) |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Μηχανή κατάταξης κυψελών ιόντων λιθίου 5V 3A 512 καναλιών για 18650 21700 26650 32700
Περιγραφή του προϊόντος
Η μηχανή ταξινόμησης κυψελών ιόντων λιθίου ACEY-BCT503-512H έχει σχεδιαστεί για το σχηματισμό μπαταριών λιθίου, την ταξινόμηση της χωρητικότητας και την ολοκληρωμένη δοκιμή παραμέτρων απόδοσης.Υιοθετεί ένα προηγμένο σύστημα ολοκληρωμένων δοκιμών master-slave που αποτελείται από έναν βιομηχανικό υπολογιστή και μονάδες ελέγχου με βάση MCUΜε ισχυρή δομή, αξιόπιστη απόδοση, φιλική προς το χρήστη λειτουργία και υψηλή αποτελεσματικότητα, το σύστημα αυτό προσφέρει εξαιρετική οικονομική απόδοση.Είναι μια βασική λύση παραγωγής και δοκιμών για τους κατασκευαστές μπαταριών λιθίου, εγκαταστάσεις κατάταξης μπαταριών και ερευνητικά ιδρύματα.
Δομή και εμφάνιση του εξοπλισμού
Αρχή λειτουργίας
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Μοντέλο συσκευής(Γρήγορη σύσφιξη) | ACEY-Επενδύσεις503-512H (οριζόντια) |
| Δομή του εξοπλισμού (εξοπλισμός) | |
| Αριθμός καναλιών συσκευής | 512 Δίαυλοι |
| Μέγεθος (εύρος * βάθος * ύψος) mm | 1620*859.1*1840 χιλιοστά |
| Σχήμα συμπίεσης | Κύλινδρος τετρασύρματος στερεοπτέρου |
| Χρώμα συσκευής | Τυπικό λευκό χρώμα (προσαρμόσιμο) |
| Απόσταση κέντρου της ζεύξης | 35 χιλιοστά |
| Υψόμετρο της μπαταρίας υποστήριξης | Ρυθμίσιμο εντός εύρους 10-100 mm |
| Εργασιακή ισχύς | Τρι φάσεις Πέντε σύρματα Σύστημα ac380v±10%, 50hz |
| Απορρόφηση ισχύος εργασίας | ≤14kw |
| Περιβάλλον εργασίας | Θέρμανση 0-40 °C, σχετική υγρασία ≤ 80% |
| Μέθοδος διασποράς θερμότητας | Φυσική είσοδος ανέμου και άνω εξάτμιση |
| Παράμετρος καναλιού | |
| Πεδίο δοκιμής τάσης | 0-5V, ανάλυση 1MV |
| Πεδίο τάσης μπαταρίας | Τάξη 0-4.5V: εκφόρτιση 4.5-2V |
| Περιοχή σταθερής τάσης | 2.5V-4.5V |
| Ακριβότητα τάσης | ±(1‰ ανάγνωση +1‰ πλήρης) |
| Τρέχουσα περιοχή | 30mA-3A,1mA, Ανάλυση: 1mA |
| Τρέχουσα ακρίβεια | ±(1‰ ανάγνωση +1‰ πλήρης) |
| Τρόπος ελέγχου | Εργασίες εξοπλισμού σύνδεσης υπολογιστών, Όλο |
| Έλεγχος μηχανής | |
| Λειτουργία λογισμικού | |
| Τρόπος επικοινωνίας | 485 ρουπίες, ποσοστό 57 μπόουντ.600 |
| Συγκρότημα διαδικασιών | Μέγιστα 32 βήματα εργασίας και 256 κύκλοι |
| Τρόπος φόρτισης | Σταθερό ρεύμα, σταθερή τάση |
| Προϋπόθεση διακοπής φόρτισης | Τεχνολογία |
| Απαλλαγή | Συνεχή ρεύμα |
| Όρος διακοπής εκφόρτωσης | Τεχνολογία |
| Προστατευτική λειτουργία | Υπερτάσεις, υποτάσεις, υπερτάσεις, υποτάσεις, υπερδόσεις κλπ. |
| Χρονοδιάστημα | 0 - 30.000 λεπτά |
| Χρονική ακρίβεια | ≤ ±1‰ |
| Περίοδος επιθεώρησης δειγματοληψίας | ≤ 8s |
| Ελάχιστη συχνότητα καταγραφής δεδομένων | ≤ 8s |
| Κατηγορία μπαταρίας | Κατά χωρητικότητα, χρόνο, πλατφόρμα εκφόρτωσης κλπ. |
| Επεξεργασία δεδομένων | Δεδομένα, γραφήματα και διαγράμματα βρόχου |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()
![]()