| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-USW-1 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 4800~5420/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Wysoce precyzyjna maszyna do spawania punktów metalowych z akumulatorem
Opis produktu
ACEY-USW-1 ultradźwiękowa maszyna do spawania metalowego jest powszechnie stosowana do łączenia elementów metalowych w procesach uzwojenia i laminowania.przyjazne dla użytkownika, solidna konstrukcja i stabilna, bezpieczna wydajność.
Cechy produktu
*Interfejs dotykowy, intuicyjne i wygodne automatyczne śledzenie częstotliwości.
* Brak śladów utleniania, ultradźwięki mają funkcję oczyszczania, na powierzchni metalu są plamy lub tlenki i można go idealnie spać bez obróbki powierzchni.
*Wszystkie elementy mogą być spawane bez wstępnego przetwarzania, bez lutownicy, dodatków do oleju lutowniczego, ekonomicznie i wygodnie.
*Głowa spawalnicza wykonana jest z materiałów odpornych na zużycie o długiej trwałości.
* Opór wewnętrzny złącza lutowego jest niewielki, po spawaniu przewodność jest dobra, a rezystywność bardzo niska, bliska zera.
* Czas spawania jest bardzo krótki. Ogólnie rzecz biorąc, spawanie może zostać zakończone natychmiast w ciągu 0.01-2 sekund.
Parametry produktu
| napięcie robocze | AC220V/50Hz |
| Ciśnienie pracy powietrza: | 00,5-0,7Mpa |
| częstotliwość ultradźwiękowa: | 40KHz (automatyczne śledzenie) |
| Moc: | 800 W (regulowane) |
| Czas spawania: | 0~1S |
| Formularz napędu: | pneumatyczne |
| masę: | około 60 kg. |
| Wielkość skrzynki sterującej: | L360 × W480 × H200 mm |
| Rozmiar generatora: | L200×W460×H270mm |
Wyświetlacz produktu
![]()