| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-USW-1 |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 4800~5420/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Υψηλής ακρίβειας υπερηχητική μηχανή συγκόλλησης μετρητών
Περιγραφή του προϊόντος
Η μηχανή υπερήχων συγκόλλησης μετρητών ACEY-USW-1 χρησιμοποιείται συνήθως για τη σύνδεση μεταλλικών εξαρτημάτων σε διαδικασίες περιστροφής και επικαλύψεως.φιλική προς τον χρήστη λειτουργία, ανθεκτική κατασκευή, και σταθερή, ασφαλή απόδοση.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
*Εφαρμογή με οθόνη αφής, διαισθητική και βολική αυτόματη παρακολούθηση συχνότητας.
*Δεν υπάρχουν ίχνη οξείδωσης, τα υπερηχητικά έχουν καθαριστική λειτουργία, υπάρχουν λεκέδες ή οξείδια στην επιφάνεια του μετάλλου και μπορεί να συγκολληθεί τέλεια χωρίς επεξεργασία της επιφάνειας.
*Όλα τα εργασιακά κομμάτια μπορούν να συγκολληθούν χωρίς προεπεξεργασία, χωρίς κασσίτερο συγκόλλησης, πρόσθετα ελαίου συγκόλλησης, οικονομικά και βολικά.
*Η κεφαλή συγκόλλησης είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικά στην φθορά υλικά με μακροχρόνια αντοχή.
* Η εσωτερική αντίσταση της συγκόλλησης συγκόλλησης είναι μικρή.
*Ο χρόνος συγκόλλησης είναι πολύ σύντομος.
Παράμετρος προϊόντος
| Δραστηριακή τάση: | AC220V/50Hz |
| Πίεση αέρα εργασίας: | 00,5-0,7Mpa |
| Υπερήχθης συχνότητα: | 40KHz (αυτόματη παρακολούθηση) |
| Δύναμη: | 800W (προσαρμόσιμο) |
| Χρόνος συγκόλλησης: | 0~1S |
| Φόρμα οδήγησης: | Πνευματικό |
| βάρος: | περίπου 60 κιλά. |
| Μέγεθος κουτιού ελέγχου: | L360 × W480 × H200mm |
| Μέγεθος γεννήτριας: | Δοκιμαστικό σύστημα |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()