| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-USW-1 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 4800~5420/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
دستگاه جوش نقطه فلزی با باتری با دقت بالا
توضیحات محصول
ACEY-USW-1 دستگاه جوش نقطه فلزی فوق صوتی است که به طور معمول برای پیوستن اجزای فلزی در فرآیند پیچ و لامین استفاده می شود.عملکرد کاربر پسند، ساخت و ساز قوی و عملکرد پایدار و ایمن
ویژگی های محصول
*رابط رابط صفحه لمسی، ردیابی فرکانس خودکار و آسان.
* هیچ اثر اکسیداسیون، فوق صوت دارای عملکرد تمیز کردن، لکه یا اکسید بر روی سطح فلز وجود دارد، و می تواند به طور کامل بدون درمان سطح جوش داده شود.
* همه قطعات می توانند بدون پیش پردازش، بدون قلع جوش، افزودنی روغن جوش، اقتصادی و راحت جوش داده شوند.
* سر جوش از مواد مقاوم به لباس با دوام طولانی ساخته شده است.
* مقاومت داخلی جفت جوش کوچک است. پس از جوش، رسانایی خوب است و مقاومت آن بسیار پایین است، نزدیک به صفر.
* زمان جوش بسیار کوتاه است. به طور کلی، جوش می تواند بلافاصله در عرض 0.01-2 ثانیه تکمیل شود.
پارامتر محصول
| ولتاژ کار: | AC220V/50Hz |
| فشار هوا کار: | 0.5 ~ 0.7Mpa |
| فرکانس فوق صوتي: | ۴۰ کیلو هرتز (رصد خودکار) |
| قدرت: | 800W (قابل تنظیم) |
| زمان جوش: | 0 ~ 1S |
| فرم راننده: | پنوماتیک |
| وزن: | حدود 60 کيلوگرم |
| اندازه جعبه کنترل: | L360 × W480 × H200mm |
| اندازه ژنراتور: | L200 × W460 × H270mm |
نمایش محصول
![]()