| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-USW-1 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 4800~5420/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
Hoogprecisie Ultrasone Batterij Tab Metalen Spot Lasmachine
Productbeschrijving
ACEY-USW-1 de ultrasone metaal spot lassen machine wordt vaak gebruikt voor het samenvoegen van metalen componenten in het wikkelen en lamineren processen.gebruiksvriendelijke werking, robuuste constructie en stabiele, veilige prestaties.
Productkenmerken
*Touchscreen interface, intuïtieve en handige frequentie automatische tracking.
* Geen sporen van oxidatie, ultrasoon heeft een reinigingsfunctie, er zijn vlekken of oxiden op het metalen oppervlak en het kan perfect worden gelast zonder oppervlaktebehandeling.
*Alle werkstukken kunnen worden gelast zonder voorverwerking, zonder soldeer tin, soldeer olie additieven, economisch en handig.
* De laskop is gemaakt van slijtvast materiaal met een lange duurzaamheid.
* De interne weerstand van de soldeersluiting is klein, de geleidbaarheid is na het lassen goed en de weerstand is zeer laag, bijna nul.
* De lastijd is zeer kort. Over het algemeen kan de las onmiddellijk worden voltooid binnen 0,01-2 s.
Productparameter
| Werkspanning: | AC220V/50Hz |
| Werkluchtdruk: | 0.5 tot en met 0,7Mpa |
| Ultrasone frequentie: | 40 kHz (automatisch volgen) |
| Vermogen: | 800 W (instelbaar) |
| Lastijd: | 0~1S |
| Rijformulier: | pneumatische |
| gewicht: | ongeveer 60 kg. |
| Grootte van de controlekast: | L360 × W480 × H200 mm |
| Grootte generator: | L200 × W460 × H270 mm |
Productdisplay
![]()