| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-AC300J |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 29800~31052/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
این پوشش آزمایشی متناوب یک سیستم پوشش انتقال سه رول است که برای هر دو فرآیند پوشش مداوم و متناوب مناسب است.ارائه کاربرد مناسب برای روش های مختلف پوشش سطح بسترکه به طور خاص برای صنعت باتری لیتیوم یون طراحی شدهتجهیزات اولویت آسان بودن استفاده برای محققان در حالی که نیازهای مشابهی برای دقت و ثبات پوشش به عنوان سیستم های مقیاس تولید را برآورده می کنداین باتری دارای عملکرد خشک کردن عالی است و برای توسعه و آزمایش در مقیاس کوچک باتری های ثانویه، از جمله باتری های لیتیوم یون، سوپرکانسیتورها و باتری های مبتنی بر نیکل ایده آل است..
| منبع برق | ولتاژ تک فاز AC220V±10% (می توان 110VAC را سفارشی کرد) ، فرکانس 50Hz/60Hz، قدرت 5KW |
|---|---|
| منبع گاز | 0.5-0.8MPa هوا فشرده |
| استفاده از محیط | دمای محیط توصیه شده 25±3°C، رطوبت 30~90RH، هیچ لرزش و تداخل الکترومغناطیسی |
| نوع پوشش | پوشش مستمر، پوشش متناوب |
| عرض رول راهنما | 300 میلی متر |
| عرض پوشش | حداکثر 250 میلی متر |
| سرعت مکانیکی | حداکثر 800 میلی متر در دقیقه |
| دقت پوشش | بهتر از ±3μm (خطای لبه ±5μm) |
| ضخامت پوشش | بسته به اندازه خمیر، 30 ~ 200μm |
| تنظیم ضخامت | تنظیم آزاد دستی، دقت نمایش شاخص شماره گیری 1μm |
| طول پوشش | قطعه ی تک Max. 5000mm، خالی 10~100mm، دقت ±0.5mm |
| واحد خشک کردن | خشک کردن با هوای گرم استاندارد ( خشک کردن مادون قرمز و خشک کردن UV می تواند سفارشی شود) ، طول یک بخش 800 میلی متر |
| دمای خشک کردن | حداکثر 150±5°C، قابل تنظیم است |
| کنترل تنش | حداکثر 60N |
| قطر قطر | 250 میلی متر |
| دقت پیچاندن | ±0.5mm |
| اندازه بیرونی | L1750*W1000*H1200mm |
| وزن | حدود 900 کیلوگرم با پایه چرخ دار |