| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-AC300J |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 29800~31052/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Η εν λόγω πειραματική διαλείπουσα επικάλυψη είναι ένα σύστημα μεταφοράς επικάλυψης τριών κυλίνδρων κατάλληλο τόσο για συνεχείς όσο και για διαλείπουσες διαδικασίες επικάλυψης,προσφέροντας βολική εφαρμογή σε διάφορες διαδικασίες επικάλυψης επιφάνειας υποστρώματοςΣχεδιασμένο ειδικά για τη βιομηχανία μπαταριών ιόντων λιθίου.ο εξοπλισμός δίνει προτεραιότητα στην ευκολία χρήσης για τους ερευνητές, πληρώντας παράλληλα τις ίδιες απαιτήσεις για την ακρίβεια και τη συνοχή της επικάλυψης με τα συστήματα παραγωγήςΔιαθέτει εξαιρετικές επιδόσεις ξήρανσης και είναι ιδανική για την ανάπτυξη και τις δοκιμές μικρής κλίμακας δευτερογενών μπαταριών, συμπεριλαμβανομένων των μπαταριών ιόντων λιθίου, των υπερσυμπιεστών και των μπαταριών με βάση το νικέλιο..
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Μονοφασική τάση AC220V±10% (110VAC μπορεί να προσαρμοστεί), συχνότητα 50Hz/60Hz, ισχύς 5KW |
|---|---|
| Πηγή αερίου | 00,5-0,8MPa συμπιεσμένου αέρα |
| Χρησιμοποιήστε το περιβάλλον | Η συνιστώμενη θερμοκρασία περιβάλλοντος είναι 25±3°C, η υγρασία 30~90RH, χωρίς δονήσεις και ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές |
| Τύπος επικάλυψης | Συνεχή επικάλυψη, διαλείπουσα επικάλυψη |
| Διάμετρος κυλίνδρου καθοδήγησης | 300 χιλιοστά |
| Διάμετρος επικάλυψης | Μέγιστο 250 mm. |
| Μηχανική ταχύτητα | Μέγιστο 800 mm/min |
| Ακριβότητα επίστρωσης | Καλύτερα από ±3μm (λάθος άκρου ±5μm) |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | Ανάλογα με το μέγεθος της πάστες, 30~200μm |
| Προσαρμογή πάχους | Ελεύθερη χειροκίνητη ρύθμιση, ακρίβεια απεικόνισης δείκτη πίνακα 1μm |
| Διάρκεια επικάλυψης | Μονό κομμάτι μέγιστο 5000 mm, κενό 10~100 mm, ακρίβεια ±0,5 mm |
| Μονάδα ξήρανσης | Τυποποιημένη ξήρανση με θερμό αέρα (η ξήρανση με υπέρυθρο και η κάλυψη με υπεριώδη ακτινοβολία μπορούν να προσαρμοστούν), μήκος μίας ενιαίας ενότητας 800 mm |
| Θέρμανση ξήρανσης | Μαξ. 150±5°C, μπορεί να ρυθμιστεί |
| Έλεγχος της έντασης | Μέγιστο 60N |
| Διάμετρος τροχιάς | 250 χιλιοστά |
| Ακριβότητα περιστροφής | ±0,5 mm |
| Εξωτερικό μέγεθος | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Βάρος | Περίπου 900 κιλά με βάση τροχιάς |