| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-AC300J |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 29800~31052/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
Deze intermitterende experimentele coating is een drie rollen transfersysteem dat geschikt is voor zowel continue als intermitterende coatingprocessen.het aanbieden van een handige toepassing op verschillende substraatoppervlaktecoatingproceduresSpeciaal ontworpen voor de lithium-ion batterij industrie.de apparatuur geeft prioriteit aan gebruiksgemak voor onderzoekers en voldoet tegelijkertijd aan dezelfde eisen voor de nauwkeurigheid en consistentie van de coating als productiesystemenHet heeft een uitstekende droogprestatie en is ideaal voor de ontwikkeling en kleinschalige proeven van secundaire batterijen, waaronder lithium-ionbatterijen, supercapacitors en nickelbatterijen..
| Stroomvoorziening | Eenfasige spanning AC220V±10% (110VAC kan worden aangepast), frequentie 50Hz/60Hz, vermogen 5KW |
|---|---|
| Gasbron | 00,5-0,8 MPa perslucht |
| Gebruik van het milieu | Aanbevolen omgevingstemperatuur 25±3°C, luchtvochtigheid 30~90RH, geen trillingen en elektromagnetische interferentie |
| Type coating | Continu coating, intermitterende coating |
| Breedte van de gidsrol | 300 mm |
| Breedte van de coating | Max. 250 mm |
| Mechanische snelheid | Max. 800 mm/min |
| Precisiteit van de coating | Beter dan ±3 μm (randfout ±5 μm) |
| Dikte van de coating | Afhankelijk van de grootte van de pasta: 30 tot 200 μm |
| Dikte aanpassing | Handmatige vrije aanpassing, display nauwkeurigheid van de wijzerplaat 1 μm |
| Lange coating | Eén stuk Max. 5000 mm, blank 10~100 mm, nauwkeurigheid ±0,5 mm |
| Droogeenheid | Standaard drogen met hete lucht (infrarooddrogen en UV-harding kunnen worden aangepast), enkelvoudige sectie 800 mm lang |
| Droogtemperatuur | Max. 150±5°C, kan worden ingesteld |
| Spanningscontrole | Max. 60N |
| De diameter van de rol | 250 mm |
| Precieze wikkeling | ±0,5 mm |
| Buitengrootte | L1750*W1000*H1200mm |
| Gewicht | Ongeveer 900 kg met rolbaan |