| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-BCT510-256H |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 3980~10780/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
5 ولت 10 آمپر 256 کانال 256 دستگاه شارژ و تخلیه باتری لیتیوم بازخورد انرژی برای 32140/33140
توضیحات محصول
دستگاه شارژ و دشارژ باتری لیتیومی ACEY-BCT510-256H برای سلول های لیتیوم یون استوانه ای با فرمت بزرگ طراحی شده است که تست شارژ-دشارژ کارآمد و درجه بندی ظرفیت را ارائه می دهد. با فناوری بازخورد انرژی، انرژی تخلیه شده به شبکه برق یا گذرگاه سیستم بازگردانده می شود و مصرف برق و هزینه های عملیاتی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.
ویژگی های سیستم
ترکیب سیستم
پارامتر فنی اصلی
| تعداد کانال های تجهیزات | کل دستگاه دارد 256 chs |
| بعد خارجی | طول 1684* عرض 1091* ارتفاع 1640 |
| رنگ مورد | خاکستری / مشکی استاندارد (قابل تنظیم) |
| نوع گیره | گیره سر تخت (اختیاری با گیره تمساح) |
| فنر گیره | 37 میلی متر |
| پشتیبانی از مشخصات باتری | محدوده قطر: 32-34 میلی متر، محدوده طول: 120-180 میلی متر |
| حالت کنترل کانال | هر کانال می تواند به طور مستقل راه اندازی، متوقف، تعلیق، ادامه و محافظت شود. |
| هر کانال دارای ولتاژ و جریان ثابت مستقل است. مدار کنترل سخت افزاری | |
| دقت جریان شارژ و دشارژ جریان هر کانال را می توان به صورت خودکار توسط نرم افزار کالیبره کرد | |
| منبع تغذیه کار | سه فاز پنج سیم AC380V土10٪، 50 هرتز |
| ضریب قدرت | ≥0.99 |
| نرخ اعوجاج جریان AC | ≤2% |
| کارایی کل دستگاه | شارژ 80 درصد تخلیه 70 درصد |
| کار مصرف برق | ≤ 15.5 کیلو وات |
| میزان خرابی تجهیزات | <1% |
| محیط کار | دما -10 تا 40 درجه سانتیگراد. رطوبت نسبی 80% |
| حالت اتلاف گرما | باد طبیعی به سمت بالا اگزوز |
| محدوده اندازه گیری ولتاژ | DC 0 ~ 5 ولت |
| محدوده ولتاژ باتری | شارژ DC 0~4.5V; تخلیه DC 4.5~2V |
| محدوده ولتاژ ثابت | DC 2~4.5V |
| دقت ولتاژ | ± (0.05% خواندن + 0.05٪ کامل)، نسبت وضوح 1 میلی ولت |
| پایداری ولتاژ | ≤(±1mV) |
| محدوده فعلی | شارژ DC 100mA~10A; تخلیه DC 100 میلی آمپر~10A |
| دقت فعلی | ±(0.05% خواندن + 0.05% کامل)، نسبت وضوح 1mV |
| ثبات فعلی | ≤(±1mA) |
| حالت کنترل | کنترل کامپیوتر، می تواند کل کابینت را با عملکرد اسکن کنترل کند |
| حالت ارتباط | ارتباط پورت 485s (نرخ پورت 57600) / TCP |
| تنظیمات فرآیند | تا 32 مرحله و 256 چرخه را می توان تنظیم کرد |
| حالت شارژ | جریان ثابت؛ فشار ثابت؛ جریان و فشار ثابت |
| شرایط قطع شارژ | ولتاژ، جریان، زمان، ظرفیت |
| حالت تخلیه | جریان دائمی، توان ثابت، مقاومت ثابت |
| تخلیه شرایط قطع | ولتاژ، زمان و ظرفیت |
| عملکرد حفاظتی | اضافه ولتاژ، کم ولتاژ، جریان بیش از حد، جریان زیر، حفاظت از ظرفیت اضافی، حفاظت از خاموش شدن برق، بازیابی نقطه شکست داده ها |
| چارچوب زمانی | 0 ~ 3000 دقیقه / گام در دقیقه |
| دقت زمان | ≤±0.1% |
| چرخه بازرسی نمونه برداری | 1s-60s اختیاری است |
| مرتب سازی باتری | بر اساس ظرفیت، زمان، ولتاژ مدار باز، سکوی تخلیه و غیره تقسیم کنید. |
| پردازش داده ها | می تواند ولتاژ، جریان، زمان، ظرفیت و غیره را ثبت کند، به طور خودکار نسبت شارژ جریان ثابت، کاهش ظرفیت، راندمان تخلیه، ولتاژ متوسط، ولتاژ متوسط، منحنی داده و نمودار چرخه را محاسبه کند. می تواند متن، اکسل، فایل داده با فرمت ورد یا mdb را خروجی کند |
| عملکرد اصلی نرم افزار | 1. نرم افزار از اتصالات مختلف مانند ادامه توقف دستی، ادامه خاموش شدن نرم افزار، قطع برق، قطع ارتباط تجهیزات، ادامه توقف غیرعادی پشتیبانی می کند. |
| 2. پشتیبانی از اسکن بارکد، اسکن کد یک بعدی، کد QR، اسکن پرش کانال، اسکن بارگذاری و سایر روش های اسکن. | |
| 3. ذخیره سازی داده های دقیق تست محلی، می تواند داده های آزمایش فعلی و داده های تاریخی هر کانال را در هر زمان مشاهده کند، داده ها و منحنی های مربوط به دو راه را داشته باشد و از گزارش اکسل به صورت تک یا دسته ای پشتیبانی کند و می تواند صادرات خودکار داده های پایان آزمایش را بر اساس نیاز تنظیم کند. | |
| 4. پشتیبانی از مرتب سازی ظرفیت، و درجه بندی مرتب سازی باتری. | |
| 5. از قضاوت واجد شرایط پس از آزمایش پشتیبانی کنید و نتایج قبولی / ng را با توجه به ظرفیت سیکل مشخص، ولتاژ، زمان و سایر اطلاعات قضاوت کنید. | |
| 6. پشتیبانی از حفاظت از گام های مختلف و ولتاژ جهانی، جریان، حفاظت غیرعادی دما، و زنگ غیر طبیعی، پشتیبانی از شارژ بیش از حد بسته باتری، تست حفاظت از تخلیه بیش از حد. | |
| 7. پشتیبانی از کانال موازی (با توجه به تجهیزات). | |
| 8. تبدیل واحد پشتیبانی. | |
| 9. پشتیبانی از ذخیره سازی پس زمینه سرور پایگاه داده یا اتصال MES. | |
| 10. نرم افزار حفاظت آفلاین. |
نمایش محصول
![]()