| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-PAL |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 5000~80000/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
خط مونتاژ بسته باتری نیمه اتوماتیک برای ESS
توضیحات محصول
این خط مونتاژ نیمه اتوماتیک برای مونتاژ بسته های باتری لیتیوم پرزماتیک برای برنامه هایی مانند ESS، EV، AGV، UPS و دو یا سه چرخ الکتریکی طراحی شده است.خط یکپارچه سازی طیف گسترده ای از فرآیندهای کلیدی، از جمله درجه بندی ظرفیت سلول، مرتب سازی ولتاژ و مقاومت داخلی، انباشت و فشار سلول، تمیز کردن لیزر، جوش لیزر، آزمایش BMS، آزمایش عملکرد باتری جامع،و عمر باتریپیکربندی ماژولار کیفیت پایدار، سازگاری بالا و تولید انعطاف پذیر را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف تولید بسته باتری تضمین می کند.
فرآیند مونتاژ
Cell capacity grading → Cell Voltage & IR sorting → Module stacking & pressing → Terminal laser cleaning → Module laser welding → BMS testing → Battery pack comprehensive testing → Battery pack aging testing
مزایا
طراحی ماژولار استاندارد اجازه می دهد تا تنظیم طرح انعطاف پذیر برای اندازه های مختلف سلول، ایده آل برای تولید بسته سفارشی.
سازگار با سلول های پرزماتیک با ضخامت متفاوت و پشتیبانی از فرآیندهای متعدد پوسته آلومینیوم / پوسته فولادی و جوش / بولت.
40-50% سرمایه گذاری کمتر در مقایسه با اتوماسیون کامل
مشخصات فنی اصلی
| تجهیزات مونتاژ بسته باتری پرزماتیک | |
| نام محصول | توضیحات |
| دستگاه درجه بندی ظرفیت باتری | 5V 30A/60A/100A/200A/300A/400A/و غیره |
| بازخورد انرژی | |
| دستگاه دسته بندی باتری | دسته بندی ولتاژ و IR |
| 8/10/کانال های سفارشی اختیاری | |
| دستگاه فشار با باتری | 50 گروه/ساعت (10PCS سلول باتری) |
| دستگاه تمیز کردن لیزر | 30W، 50W، 100W اختیاری |
| ماشین جوش لیزر | 1000W، 1500W، 2000W، 3000W، 4000W، 6000W اختیاری |
| تست کننده BMS | سری 1-52 اختیاری |
| 50A تا 500A | |
| تست کننده کامل باتری | ولتاژ: 10V ~ 300V، جریان: 60A ~ 600A |
| دستگاه پیر شدن باتری | ولتاژ: 8 ~ 30V، جریان: 0 ~ 400A. |
| سری ولتاژ بالا: 500V ~ 1500V، جریان: 100A ~ 1000A | |
نمایش محصول
![]()
![]()
![]()
![]()