| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-PAL |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 5000~80000/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
Semi-automatische prismatische batterij assemblagelijn voor ESS
Productbeschrijving
Deze semi-automatische assemblagelijn is ontworpen voor de assemblage van prismatische lithiumbatterijpakketten voor toepassingen zoals ESS, EV, AGV, UPS en elektrische twee- of driewielers.De lijn integreert een volledig scala aan belangrijke processen, met inbegrip van de indeling van de cellencapaciteit, het sorteren van spanning en interne weerstand, het stapelen en persen van cellen, laserreiniging, lasersweis, BMS-testen, uitgebreide tests van de prestaties van batterijen,en batterijverouderingDe modulaire configuratie zorgt voor stabiele kwaliteit, hoge consistentie en flexibele productie om te voldoen aan diverse productievereisten van batterijpakketten.
Montageproces
Cell capacity grading → Cell Voltage & IR sorting → Module stacking & pressing → Terminal laser cleaning → Module laser welding → BMS testing → Battery pack comprehensive testing → Battery pack aging testing
Voordelen
Een gestandaardiseerd modulair ontwerp maakt een flexibele aanpassing van de lay-out mogelijk voor verschillende celgroottes, ideaal voor de productie van op maat gemaakte verpakkingen.
Compatibel met prismatische cellen van verschillende dikte en ondersteunt meerdere processen van aluminium- en staalschil en lassen/bouten.
40-50% lagere kapitaalinvesteringen in vergelijking met volledige automatisering
Belangrijkste technische specificaties
| Vervaardiging van batterijen met prismatische batterij | |
| Productnaam | Beschrijving |
| Batterijcapaciteitsgraderingsmachine | 5V 30A/60A/100A/200A/300A/400A/etc. |
| Energiefeedback | |
| Batterij sorteren machine | Spannings- en IR-sorting |
| 8/10/Op maat gemaakte kanalen | |
| Batterijopstappers | 50 groepen/uur (10 PCS batterijcellen) |
| Laserreinigingsmachine | 30W, 50W, 100W Optioneel |
| Lasersweismachine | 1000W, 1500W, 2000W, 3000W, 4000W, 6000W |
| BMS-tester | Serie 1-52 Facultatief |
| 50 A tot en met 500 A | |
| Batterijpakket uitgebreide tester | Spanning: 10V~300V, stroom: 60A~600A |
| Batterijverouderingsmachine | Spanning: 8~30V, stroom: 0~400A. |
| Hoogspanningsreeks: 500V~1500V, stroom: 100A~1000A | |
Productdisplay
![]()
![]()
![]()
![]()