| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-CAL-UAV |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 2000~80000/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
| نام محصول | توضیحات |
|---|---|
| دستگاه درجه بندی ظرفیت باتری | 5V 3A/5A/6A اختیاری، 256/512 کانال اختیاری، بازخورد انرژی / خط اختیاری |
| دستگاه چسبندگی کاغذ عایق | مواد برچسب: کاغذ جو یا PVC، قالب قابل تعویض برای 18650/21700/26650/32700 |
| دستگاه دسته بندی باتری | 5-22 کانال اختیاری، اسکنر بارکد اختیاری، مناسب برای 18650/21700/26650/32650/32700 |
| دستگاه بازرسی بصری CCD | تشخیص مثبت و منفی باتری استوانه ای، کمربند حمل کننده اختیاری |
| دستگاه جوش نقطه ای بسته باتری دستی | دستگاه جوش نقطه ای AC پنوماتیک (نقطه جوش تک یا نقطه جوش دوگانه) ، دستگاه جوش نقطه ای دستی پدال AC |
| دستگاه جوش خودکار با باتری بسته بندی | دستگاه جوش نقطه ای یک طرفه، دستگاه جوش نقطه ای دو طرفه |
| تست کننده BMS | سری 1-52 اختیاری، 50A ~ 500A |
| تست کننده کامل باتری | ولتاژ: 10V ~ 300V، جریان: 60A ~ 600A |
| دستگاه بسته بندی کوچک گرما | فیلم کوچک کننده: PP/PE/POF/PVC، 250*120MM/350*150MM/400*200MM/450*300MM/ETC |
| دستگاه چاپ کدهای دسته ای | فرستادن بر روی تقاضا / ادامه دادن چاپگر جوه رنگ |
| دستگاه پیر شدن باتری | ولتاژ: 8 ~ 300V، جریان: 0 ~ 400A. سری ولتاژ بالا: 500V ~ 1500V، جریان: 100A ~ 1000A |