| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-PAL |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 5000~80000/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
ESS için Yarım Otomatik Prismatik Pil Paketi Montaj Çubuğu
Ürün Tanımı
Bu yarı otomatik montaj hattı, ESS, EV, AGV, UPS ve elektrikli iki/üç tekerlekli araçlar gibi uygulamalar için prizmatik lityum pil paketlerinin montajı için tasarlanmıştır.Hat, tüm önemli süreçleri entegre ediyor., hücre kapasitesinin sınıflandırılması, voltaj ve iç direnç ayrımı, hücre yığımı ve presleme, lazer temizliği, lazer kaynak, BMS testi, kapsamlı pil performans testi dahil olmak üzere,ve pillerin yaşlanmasıModüler yapılandırma, çeşitli pil paketi üretim gereksinimlerini karşılamak için istikrarlı kalite, yüksek tutarlılık ve esnek üretim sağlar.
Montaj Süreci
Cell capacity grading → Cell Voltage & IR sorting → Module stacking & pressing → Terminal laser cleaning → Module laser welding → BMS testing → Battery pack comprehensive testing → Battery pack aging testing
Avantajlar
Standartlaştırılmış modüler tasarım, farklı hücre boyutları için esnek düzenleme ayarlamasına izin verir, özel paket üretimi için idealdir.
Çeşitli kalınlıklarda prizmatik hücrelerle uyumludur ve alüminyum kabuk/çelik kabuk ve kaynak/boltlama işlemlerini destekler.
Tam otomasyona karşı %40-50 daha düşük sermaye yatırımı
Ana teknik özellikler
| Prizmatik Pil Paketi Montaj Ekipmanı | |
| Ürün Adı | Açıklama |
| Batarya Kapasitesi Derecelendirme Makinesi | 5V 30A/60A/100A/200A/300A/400A/vb. |
| Enerji geri bildirimi | |
| Pil Sıralama Makinesi | Voltaj ve IR Sıralama |
| 8/10/Kustomlaştırılmış Kanallar İsteğe bağlı | |
| Batarya Dökme Baskı Makinesi | 50 grup/saat (10 PCS pil hücresi) |
| Lazer Temizleme Makinesi | 30W, 50W, 100W İsteğe bağlı |
| Lazer kaynak makinesi | 1000W, 1500W, 2000W, 3000W, 4000W, 6000W Seçenek |
| BMS Testi | 1-52 serisi İsteğe bağlı |
| 50A~500A | |
| Batarya Paketi Kapsamlı Denetleyici | Voltaj: 10V~300V, Akım: 60A~600A |
| Batarya Yaşlanma Makinesi | Voltaj: 8 ~ 30V, akım: 0 ~ 400A. |
| Yüksek Voltaj Serisi: 500V~1500V, Akım: 100A~1000A | |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()
![]()
![]()