| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-AS11SC |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 3360~6990/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
De ACEY-AS11SC is een automatisch sorteringssysteem ontworpen om batterijen te classificeren volgens vooraf gedefinieerde specificaties.een nauwkeurige sortering en is uitgerust met een barcode scanner die elke afzonderlijke cel nauwkeurig leest en registreertDoor het gehele proces te automatiseren, elimineert de machine veelvoorkomende menselijke problemen zoals operationele fouten of onjuiste classificatie, waardoor zowel de sorteringskwaliteit als de doorvoer worden verbeterd.Dit systeem is zeer geschikt voor de geautomatiseerde sortering van grote en middelgrote cilindrische batterijen.
| Spanningsvoorziening | Eenfasige ~220V±10%/50Hz±10%, vermogen < 800W |
| Types batterijen | 18650 (andere maten beschikbaar) |
| Ontvangende kanalen | 10 groepskanalen voor sorteren en matchen, 1 niet-gekwalificeerd productkanaal, willekeurige waardeinstelling per kanaal |
| Testparameters | AC-intern weerstand, gelijkstroomspanning |
| Test van de interne weerstand | Testbereik: 80mΩ, nauwkeurigheid: ±0,5%rdg, beeldresolutie: 0,01mΩ |
| Spanningsonderzoek | Testbereik: 8V, nauwkeurigheid: ±0,015%rdg, beeldschermresolutie: 0,01mV |
| Sortingssnelheid | 80 ppm |
| AI.Set Functie | Intelligente instelling met één knop voor batterijfuncties |
| Afmetingen | L1430mm × W660mm × H1350mm |
| Gewicht | < 200 kg |