| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-AC300 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 9480~9878/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
Pil Elektrot Yaprak Alüminyum Folyo Bakır Folyo Kesme Makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-AC300 otomatik folyo kesme makinesi, çoğunlukla lityum pillerin pozitif ve negatif plakalarının tek parça kesimi için kullanılır.ve ayrı ayrı kesilebilir.Bu makinenin otomatik açma fonksiyonu var.
Özellikleri
* Kesme uzunluğu, miktarı ve hızı keyfi olarak ayarlanabilir ve ayrı ayrı kesilebilir;
*Kırma otomatik olarak gerilimi ayarlar.
* Sürekli kesim, sabit uzunluk ve imleç takip iki modu isteğe bağlıdır, çok bölümlü kesime uyarlanır, kesimden önce ve sonra telafi ayarlanabilir;
* Genişliği 10 ~ 300mm ve uzunluğu 1 ~ 9999 mm arasında keyfi olarak ayarlanır.
* Makine PLC insan-makine arayüz kontrolü benimsiyor, kullanımı ve işletilmesi kolaydır.
* Mükemmel görünüm, metal levha basit ve güzel üç boyutlu geometrik tasarımı benimser;
*Kolay kullanılabilir, güvenli ve güvenilir, küçük boyutlu;
Spesifikasyon
| Kaldırma | Çıkarma hava şaftı sabitlenir ve çıkarma gerilimi otomatik çıkarma ve sabit gerilimi kullanır. |
| Sabit uzunluk kesme hızı | 5~250mm/s |
| Renk kesme hızının peşinde koşmak | 5~150mm/s |
| Kaldırma çapı (Max) | 250 mm |
| Burr durumu | ≤25um |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Güç | 1.2KW |
| Sıkıştırılmış hava | 0.5Mpa~0.8Mpa |
| Uygulama Alanı | Genişliği 300mm, uzunluğu 1~9999 mm kesme |
| Kesme doğruluğu | sabit uzunluk sabit uzunluğu izlemek için servo sistemi ve renk işaret sensörü kullanır, yüksek doğruluk ve ayarlanabilir aralığında kesme doğruluğu ± 0.3mm'dir |
| Ekipmanın toplam boyutu | L710mm*W710mm*H1000mm (gidenin uzunluğu 800 ve toplam uzunluğu 1500mm) |
| Ağırlık | Yaklaşık 240kg |
Ürün Ayrıntıları
![]()