| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-AC300 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 9480~9878/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
Machine voor het snijden van aluminiumfolie, koperfolie en elektrodeplaat van batterijen
Productbeschrijving
ACEY-AC300 automatische folie snijmachine wordt voornamelijk gebruikt voor het snijden van een stuk van positieve en negatieve platen van lithiumbatterijen.en apart kan worden gesnedenDeze machine heeft een automatische losloopfunctie.
Kenmerken
*De snijlengte, de hoeveelheid en de snelheid kunnen willekeurig worden ingesteld en kunnen afzonderlijk worden gesneden;
*De spanning wordt automatisch aangepast door het los te draaien;
*Continuous cutting, vaste lengte en cursor tracking twee modi zijn optioneel, aangepast aan multi-segment snijden, de compensatie voor en na de incisie kan worden ingesteld;
* De breedte is 10~300 mm en de lengte is willekeurig ingesteld op 1~9999 mm.
* De machine heeft een PLC-systeem voor het bedienen van de mens-machine-interface, gemakkelijk in gebruik en te bedienen.
* Uitstekend uiterlijk, het plaat metaal heeft een driedimensionaal geometrisch ontwerp, dat eenvoudig en mooi is;
*gemakkelijk te bedienen, veilig en betrouwbaar, klein;
Specificatie
| Afwikkelen | De ontwikkelingsluchtas is vast en de ontwikkelingsspanning gebruikt automatische ontwikkeling en constante spanning. |
| Snijtijd voor vaste lengte | 5~250 mm/s |
| Vervolging van de kleursnij snelheid | 5~150 mm/s |
| Afwikkelingsdiameter (max) | 250 mm |
| Burr conditie | ≤ 25um |
| Stroomvoorziening | 220V/50Hz |
| Kracht | 1.2 kW |
| Gecomprimeerde lucht | 0.5Mpa tot en met 0,8Mpa |
| Toepassingsgebied | breedte 300 mm, lengte 1~9999 mm snijwerk |
| Snijnauwkeurigheid | de vaste lengte gebruikt het servosysteem en de kleurmerk sensor om de vaste lengte, hoge nauwkeurigheid te volgen en de snijnauwkeurigheid binnen het instelbare bereik is ± 0,3 mm |
| De totale grootte van de apparatuur | L710mm*W710mm*H1000mm (de lengte van de leidplaat is 800 en de totale lengte 1500mm) |
| Gewicht | ongeveer 240 kg |
Productgegevens
![]()