| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-AS11S |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 3180~6570/Set (negotiable) |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Automatyczna maszyna sortująca ACEY-AS11S to zaawansowane rozwiązanie do testowania i sortowania ogniw cylindrycznych, w tym ogniw 18650, 21700, 26650 i 32700. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów opartych na PLC, wykorzystuje architekturę sterowania opartą na komputerze PC, zintegrowaną z kontrolerami ruchu, precyzyjnymi silnikami serwo i profesjonalnymi testerami rezystancji wewnętrznej, zapewniając dokładne dopasowanie ogniw w celu poprawy wydajności pakietów baterii i przedłużenia ich żywotności.
| Zasilanie | Jednofazowe ~220V±10%/50Hz±10%, moc <800W |
| Typy baterii | 18650, 21700, 26650, 32650, 32700 |
| Kanały odbioru | 10 kanałów grup sortowania i dopasowywania, 1 kanał dla niekwalifikowanych produktów |
| Parametry testowe | Rezystancja wewnętrzna AC, napięcie DC |
| Test rezystancji wewnętrznej | Zakres: 80mΩ, Dokładność: ±0,5%rdg, Rozdzielczość: 0,01mΩ |
| Test napięcia | Zakres: 8V, Dokładność: ±0,015%rdg, Rozdzielczość: 0,01mV |
| Prędkość sortowania | 80ppm |
| Funkcja AI.Set | Inteligentne ustawienie jednym przyciskiem dla funkcji nowych pakietów baterii |
| Wymiary | D1510mm × S700mm × W1360mm |
| Waga | <200Kg |