| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-AS11S |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 3180~6570/Set (negotiable) |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
De ACEY-AS11S Automatische Sorteermachine is een geavanceerde oplossing voor het testen en sorteren van cilindrische batterijen, waaronder 18650, 21700, 26650 en 32700 cellen. In tegenstelling tot traditionele PLC-gebaseerde systemen, maakt het gebruik van een PC-gebaseerde besturingsarchitectuur geïntegreerd met motion controllers, precisie servomotoren en professionele interne weerstandtesters, wat zorgt voor nauwkeurige celmatching om de prestaties van batterijpakketten te verbeteren en de levensduur te verlengen.
| Voedingsspanning | Eenfasig ~220V±10%/50Hz±10%, vermogen <800W |
| Batterijtypen | 18650, 21700, 26650, 32650, 32700 |
| Ontvangstkanalen | 10 sorteer- en koppelingsgroepkanalen, 1 kanaal voor ongekwalificeerde producten |
| Testparameters | AC interne weerstand, DC spanning |
| Interne Weerstand Test | Bereik: 80mΩ, Nauwkeurigheid: ±0.5%rdg, Resolutie: 0.01mΩ |
| Spanning Test | Bereik: 8V, Nauwkeurigheid: ±0.015%rdg, Resolutie: 0.01mV |
| Sorteersnelheid | 80ppm |
| AI.Set Functie | Intelligente éénknopsinstelling voor nieuwe batterijpakketfuncties |
| Afmetingen | L1510mm × B700mm × H1360mm |
| Gewicht | <200Kg |