| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-CAL-UAV |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2000~80000/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Περιγραφή |
|---|---|
| Μηχανή βαθμολόγησης χωρητικότητας μπαταρίας | 5V 3A/5A/6A προαιρετικά, 256/512 Διάδρομοι προαιρετικά, ενεργειακή ανατροφοδότηση/Liner προαιρετικά |
| Μηχανή κολλήματος χαρτιού με μόνωση | Υλικά αυτοκόλλητων: χαρτί κριθής ή PVC, αντικαταστάσιμο καλούπι για 18650/21700/26650/32700 |
| Μηχανή διαλογής μπαταριών | 5-22 κανάλια Προαιρετικός, σαρωτής barcode Προαιρετικός, κατάλληλος για 18650/21700/26650/32650/32700 |
| Μηχανή οπτικής επιθεώρησης CCD | Η ανίχνευση θετικών και αρνητικών στοιχείων κυλινδρικής μπαταρίας, μεταγωγική ζώνη Προαιρετική |
| Μηχανή συγκόλλησης σημείων με χειροκίνητη συσκευή μπαταρίας | Πνευματική μηχανή συγκόλλησης σημείων εναλλασσόμενου ρεύματος (μονό σημείο συγκόλλησης ή διπλό σημείο συγκόλλησης), μηχανή συγκόλλησης σημείων χειροκίνητης χρήσης με πεντάλ εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Αυτόματη μηχανή συγκόλλησης με μπαταρία | Μηχανή συγκόλλησης με μία πλευρά, Μηχανή συγκόλλησης με δύο πλευρές |
| Δοκιμαστής BMS | 1-52 σειρά Προαιρετική, 50A ~ 500A |
| Πλήρης δοκιμαστής μπαταρίας | Η τάση: 10V~300V, το ρεύμα: 60A~600A |
| Μηχανή τυλίγματος θερμικής συρρίκνωσης | Φόρμα συρρίκνωσης: PP/PE/POF/PVC, 250*120MM/350*150MM/400*200MM/450*300MM/ETC |
| Μηχανή εκτύπωσης κώδικα μετρητής | Αποτύπωση σε ζήτηση / Συνεχίστε εκτυπωτή μελάνης |
| Μηχανή γήρανσης μπαταρίας | Η τάση: 8~300V, ρεύμα: 0~400A. Η σειρά υψηλής τάσης: 500~1500V, ρεύμα: 100A~1000A |