| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-WM-C |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 1380~1438/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-WM-C pil sarma makinesi, alüminyum folyo paketli pillerin, silindirik pillerin ve süperkapasitörlerin sarılması için özel olarak tasarlanmıştır. Bu hassas ekipman, pozitif elektrotları, negatif elektrotları ve ayırıcıları olağanüstü doğruluk ve güvenilirlikle bitmiş hücrelere sarar.
Kompakt boyutlar ve sezgisel kullanım ile tasarlanan makine, kolay ayar, basit bakım ve minimum sarma iğnesi sapması sunar. Özellikler arasında ayarlanabilir kılavuz plaka konumları (yukarı/aşağı, sol/sağ, ön/arka) ve ileri ve geri dönüş için ayak pedalı kontrolü bulunur, bu da kullanıcı dostu kullanım, güvenlik ve güvenilirlik sağlar.
| Güç Kaynağı | 220V/50Hz |
| Güç | 25W~40W |
| Hız | 0~170 rpm ayarlanabilir |
| Uygulanabilir Düz Pil Hücresi Boyutu | Uzunluk (20~100) × Genişlik (20~80) × Kalınlık (0.5~10) mm (özelleştirilebilir) |
| Uygulanabilir Silindirik Piller | Φ35*L90mm veya daha az (düz ve silindirik piller arasında geçiş yapmak için sarma iğnesi değişimi gereklidir) |
| Ekipman Boyutları | U600mm × 310mm × 290mm |
| Ekipman Ağırlığı | 25Kg |