| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-WM-C |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 1380~1438/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Maszyna do zawijania akumulatorów ACEY-WM-C jest specjalnie zaprojektowana do zawijania akumulatorów opakowanych w folię aluminiową, baterii cylindrycznych i superkondensatorów.To precyzyjne urządzenie wiąże elektrody pozytywne, elektrody ujemne i separatory do gotowych ogniw z wyjątkową dokładnością i niezawodnością.
Ma kompaktowe wymiary i intuicyjną obsługę.Wykorzystuje się między innymi regulowane pozycje płytki przewodniczej (w górę/dołu), lewy/prawy, przedni/twardy) i sterowanie przełącznikiem stopniowym do obrotu do przodu i do tyłu, zapewniając przyjazną obsługę, bezpieczeństwo i niezawodność.
| Zasilanie | 220V/50Hz |
| Władza | 25W ≈ 40W |
| Prędkość | 0 ′ 170 obrotów na minutę regulowane |
| Zastosowany rozmiar płaskich ogniw baterii | Długość (20 ‰ 100) × Szerokość (20 ‰ 80) × Grubość (0,5 ‰ 10) mm (dostosowalna) |
| Zastosowane baterie cylindryczne | Φ35*L90 mm lub mniej (zastąpienie igły wiązania wymagane do przełączania między bateriami płaskimi a cylindrycznymi) |
| Wymiary urządzeń | L600 mm × 310 mm × 290 mm |
| Waga sprzętu | 25 kg |