| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-WM-C |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 1380~1438/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Η μηχανή περιστροφής μπαταριών ACEY-WM-C είναι ειδικά σχεδιασμένη για την περιστροφή μπαταριών συσκευασμένων με φύλλο αλουμινίου, κυλινδρικών μπαταριών και υπερσυμπιεστών.Αυτό το ακριβές εξοπλισμό περιστρέφει τα θετικά ηλεκτρόδια, αρνητικά ηλεκτρόδια και διαχωριστικά σε τελικά κύτταρα με εξαιρετική ακρίβεια και αξιοπιστία.
Η μηχανή έχει σχεδιαστεί με συμπαγείς διαστάσεις και διαισθητική λειτουργία, προσφέρει εύκολη ρύθμιση, απλή συντήρηση και ελάχιστη καμπύλη βελόνας.Τα χαρακτηριστικά περιλαμβάνουν ρυθμιζόμενες θέσεις πλακών καθοδήγησης (πάνω/κάτω), αριστερά/δεξιά, εμπρός/πίσω) και χειρισμός διακόπτη ποδιών για προχωρημένη και ανάποδη περιστροφή, εξασφαλίζοντας φιλική προς το χρήστη λειτουργία, ασφάλεια και αξιοπιστία.
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Δύναμη | 25W ̇ 40W |
| Ταχύτητα | Διορθώσιμος 0 ̊170 στροφές ανά λεπτό |
| Εφαρμόσιμο μέγεθος επίπεδης κυψέλης μπαταρίας | Διάστημα (20 ̇100) × πλάτος (20 ̇80) × πάχος (0,5 ̇10) mm (προσαρμόζεται) |
| Εφαρμόσιμες κυλινδρικές μπαταρίες | Φ35*L90mm ή λιγότερο (αντικατάσταση βελόνας περιστροφής απαιτείται για τη μετάβαση μεταξύ επίπεδων και κυλινδρικών μπαταριών) |
| Μέγεθος εξοπλισμού | L600mm × 310mm × 290mm |
| Βάρος του εξοπλισμού | 25 κιλά |