| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-MRP100W |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 1340~1396/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-MRP100W, laboratuvar ölçeğinde batarya malzemesi işleme için özel olarak tasarlanmış manuel bir rulo pres makinesi.Bu ünite temiz enerji uygulamalarında kullanılan lityum pil elektrotlarının incelenmesi ve yoğunluğunu artırmak için idealdir.Düzenlenebilir kalınlık ayarları ile dişli tahrikli yuvarlama özelliği ile, makine hassas kontrol ve kullanım kolaylığı sunar.
| Rol boyutu | Çapı Φ96 mm × 100 mm |
| Rulo Silindrikliği | ≤ ±2μm |
| Rol sertliği | HRC 62 |
| Rulo bitirme | 0'dan yukarı.4 |
| Yontma kalınlığı | 0-2mm (düzenebilir boşluk) |
| Rulo Yerleştirme | Yatay yerleştirme |
| İşlem Yöntemleri | Kılavuz |
| Besleme Hızı | 0-40mm/s (El krank hızına bağlı) |
| Boyutları | 405 mm × 305 mm × 355 mm (L × W × H) |
| Ekipmanın ağırlığı | 50 kg |