| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-MRP100W |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 1340~1396/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Το ACEY-MRP100W είναι μια χειροκίνητη μηχανή κυλίνδρων πρέσας ειδικά σχεδιασμένη για επεξεργασία υλικών μπαταριών σε εργαστηριακή κλίμακα. Αυτή η μονάδα είναι ιδανική για την αραίωση και την αύξηση της πυκνότητας των ηλεκτροδίων μπαταριών λιθίου που χρησιμοποιούνται σε εφαρμογές καθαρής ενέργειας. Διαθέτοντας κύλιση με οδοντωτούς τροχούς και ρυθμιζόμενες ρυθμίσεις πάχους, η μηχανή προσφέρει ακριβή έλεγχο και ευκολία λειτουργίας.
| Μέγεθος Κυλίνδρου | Διάμετρος Φ96mm × 100mm |
| Κυλινδρικότητα Κυλίνδρου | ≤ ±2µm |
| Σκληρότητα Κυλίνδρου | HRC 62 |
| Φινίρισμα Κυλίνδρου | Πάνω από 0.4 |
| Πάχος Κύλισης | 0-2mm (ρυθμιζόμενο κενό) |
| Τοποθέτηση Κυλίνδρου | Οριζόντια τοποθέτηση |
| Μέθοδος Λειτουργίας | Χειροκίνητη |
| Ταχύτητα Τροφοδοσίας | 0-40mm/s (εξαρτάται από την ταχύτητα της χειρολαβής) |
| Διαστάσεις | 405mm × 305mm × 355mm (Μ × Π × Υ) |
| Βάρος Εξοπλισμού | 50kg |