| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-MRP100W |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 1340~1396/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
ACEY-MRP100W یک ماشین فشار رول دستی است که به طور خاص برای پردازش مواد باتری در مقیاس آزمایشگاهی طراحی شده است.این واحد برای رقیق کردن و افزایش تراکم الکترود های باتری لیتیوم مورد استفاده در کاربردهای انرژی پاک ایده آل استبا استفاده از رولینگ چرخ دار با تنظیمات ضخامت قابل تنظیم، این ماشین کنترل دقیق و سهولت کار را ارائه می دهد.
| اندازه رولر | قطر Φ96mm × 100mm |
| سلندری بودن رول | ≤ ± 2μm |
| سختی رول | HRC 62 |
| رولر فینیش | بالاتر از صفر4 |
| ضخامت رولینگ | 0-2mm (فاصل قابل تنظیم) |
| قرار دادن رول | قرار دادن افقی |
| روش کار | راهنما |
| سرعت تغذیه | 0-40mm/s (با توجه به سرعت کلانک دستی) |
| ابعاد | 405mm × 305mm × 355mm (L × W × H) |
| وزن تجهیزات | 50 کیلو |