| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-HFC260 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 3200~3334/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-HFC260 otomatik film kaplama makinesi, seramik, kristal, pil malzemesi ve özel nano filmler de dahil olmak üzere çeşitli yüksek sıcaklıklı kaplama filmlerinin araştırılmasında yaygın olarak uygulanmaktadır.Yüksek sıcaklık koşullarında film oluşumu için gelecekteki bilimsel ve teknolojik talepleri karşılamak için tasarlanmıştır..
Sıcaklık kontrolü:En fazla çalışma sıcaklığı 130°C olan dijital ekran
Kurutma Zamanlayıcısı:Esnek kurutma süresi ayarları için programlanabilir dijital zamanlayıcı
Kaplama hızı:0'dan 120 mm/s'ye ayarlanabilir (lityum demir fosfat hamuru için optimize edilmiş)
Altyapı İşlemleri:Substratların hızlı yerleştirilmesi ve çıkarılması için vakumlu alüminyum plaka
Çarpım ayarlama:0 ̊250 mm ayarlanabilir aralığı, bir darbe anahtarı ile kontrol edilir
Kalınlık hassasiyeti:Keskinlik kazıtıcı, film kalınlığını 0.01 mm doğrulukla ayarlamayı sağlar
Ayak izi:Uzay verimli laboratuvar kullanımı için kompakt tasarım
Dış:Modern estetiğe sahip zarif geometrik metal yapısı
Vakum pompası:Yağsız tip:
| Film kaplama hızı | 0-120mm/s (lithium demir fosfat pasta) |
| Vakum plaka | Vakumlu alüminyum plaka |
| Vakum plaka boyutu | L365mm × W200mm × H32mm |
| Yıkıcı ayarlanabilir aralığı | 0-3.5mm |
| Isıtma kurutma sistemi | Oda sıcaklığı 130°C, dijital ekran sıcaklık kontrolörü, doğruluk ±1°C |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ağırlık | 49KG |
| Boyutları | L505mm × W355mm × H325mm |