| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-HFC260 |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 3200~3334/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Η μηχανή αυτόματης επικάλυψης ταινιών ACEY-HFC260 εφαρμόζεται ευρέως στην έρευνα διαφόρων ταινιών επικάλυψης υψηλής θερμοκρασίας, συμπεριλαμβανομένων κεραμικών, κρυσταλλικών, υλικών μπαταριών και εξειδικευμένων νανοταινιών.Έχει σχεδιαστεί για να ανταποκρίνεται στις μελλοντικές επιστημονικές και τεχνολογικές απαιτήσεις για το σχηματισμό φιλμ υπό υψηλές θερμοκρασίες.
Ελέγχος θερμοκρασίας:Ψηφιακή οθόνη με μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας 130°C
Χρονοδιακόπτης ξήρανσης:Προγραμματιζόμενος ψηφιακός χρονόμετρος για ευέλικτες ρυθμίσεις διάρκειας ξήρανσης
Ταχύτητα επικάλυψης:Ρυθμίζεται από 0 έως 120 mm/sec (βελτιστοποιημένο για λιθιοφωσφορικό λιθικό σίδηρο)
Επεξεργασία υποστρώματος:Πλάκα αλουμινίου κενού για ταχεία τοποθέτηση και αφαίρεση υποστρωμάτων
Ρυθμίσεις ροπής:Ρυθμίσιμο εύρος 0 ∼ 250 mm, ελεγχόμενο με διακόπτη εγχώριας ροής
Ακριβότητα πάχους:Η ακρίβεια της ταινίας μπορεί να ρυθμιστεί με 0,01 mm
Αποτύπωμα:Σύνθετο σχεδιασμό για χρήση σε εργαστηριακό χώρο με αποδοτική χρήση
Εξωτερικό:Έλεγκτη γεωμετρική κατασκευή φύλλου με σύγχρονη αισθητική
Αντλία κενούΟ τύπος χωρίς λάδι περιλαμβάνει:
| Ταχύτητα επικάλυψης με φιλμ | 0-120mm/sec (παστά φωσφορικού σιδήρου λιθίου) |
| Πλάκα κενού | Πλάκα αλουμινίου με κενό |
| Μέγεθος πλάκας κενού | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Ρυθμίσιμη εμβέλεια του ξυραστή | 0-3,5 mm |
| Σύστημα θέρμανσης και ξήρανσης | Θερμοκρασία δωματίου σε 130°C, ψηφιακός ρυθμιστής θερμοκρασίας οθόνης, ακρίβεια ±1°C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Βάρος | 49 κιλά |
| Μέγεθος | Δοκιμαστικό σύστημα |