| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-PS10 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 14300~19400/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
Prizmatik Batarya Ayırma Makinesi Lityum İyon Batarya OCV IR Test Cihazı 10 Kanal
Ürün Açıklaması
ACEY-PS10 Prizmatik batarya 10 kanal otomatik ayırma makinesi evrensel prizmatik bataryaların ayırma ve montaj testi için uygundur. Makine, beslemeyi sağlamak için bant hattını kullanır ve tip değişimi basittir. Test verilerini analiz edebilir ve kaydedebilir. prizmatik batarya, kusurlu bataryayı özel olarak eleyebilir ve ayırma ve eşleştirme ile alım tankı tarafından toplanabilir. Operatörün yönetimi kolaydır.
Ürün Özellikleri
1) Endüstriyel kontrolün entegrasyonu ile hücrenin tüm parametreleri izlenebilir, veri yönetimi kolaydır, işlem basittir. Hücre voltajı, hücre iç direnci, grup bilgileri ve diğer yönetim fonksiyonları.
2) Çeşitli prizmatik hücre tipleri için uygundur, değişimi kolaydır.
3) Dahili yüksek hassasiyetli Japon Hioki BT3562 iç direnç test cihazı, yüksek test doğruluğu, hızlı hız.
4) Dahili barkod okuyucu.
Ana Teknik Parametre
| Ekipman verimliliği | 10~12PPM |
| Ekipman kullanımı | ≥%95 |
| Ayırma kanalı sayısı | 10(9 OK kanalı, 1 NG kanalı) |
| Uygulanabilir hücre boyutları | Uzunluk: 100-300mm |
| genişlik 20-85mm | |
| yükseklik: 80-300mm | |
| Kontrol sistemi | PC Endüstriyel Bilgisayar (Gömülü sistem) |
| Giriş güç tüketimi | 1KW |
| Ekipman gücü | 2KW |
| Giriş voltajı | AC220V/50HZ |
| Basınçlı hava kaynağı | ≥0.6Mpa |
| Ekran | 21.5 inç ekran |
| Ekipman Görünümü Referans boyutları | U*G*Y=1920*1600*1600mm |
| Ağırlık | 350KG |
Ürün Gösterimi
![]()
![]()