| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-PS10 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 14300~19400/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Prismatyczna maszyna do sortowania akumulatorów tester OCV IR akumulatorów litowo-jonowych 10 kanałów
Opis produktu
ACEY-PS10 Prismatycznyakumulator 10 kanałowa automatyczna maszyna sortująca nadaje się do sortowania i testowania montażu uniwersalnychpryzmatycznego akumulatorów. Maszyna wykorzystuje linię taśmową do napędzania podawania, a zmiana typu jest prosta. Może analizować i zapisywać dane testowepryzmatycznego akumulatora, wyeliminować wadliwy akumulator indywidualnie i zebrać akumulator z sortowaniem idopasowaniem przez zbiornik odbiorczy. Jest łatwy w zarządzaniu dla operatora.
Cechy produktu
1) Dzięki integracji sterowania przemysłowego, wszystkie parametry ogniwa mogą być śledzone, wygodne zarządzanie danymi, prosta obsługa. Napięcie ogniwa, wewnętrzna rezystancja ogniwa, informacje o grupie i inne funkcje zarządzania.
2) Nadaje się do różnych typów ogniw pryzmatycznych, łatwa do wymiany.
3) Wbudowany precyzyjny japoński tester rezystancji wewnętrznej HiokiBT3562, wysoka dokładność testu, duża prędkość.
4) Wbudowany skaner kodów kreskowych.
Główny parametr techniczny
| Wydajność sprzętu | 10~12PPM |
| Sprzęt wykorzystanie | ≥95% |
| Liczba kanałów sortowania | 10(9 kanałów OK, 1 kanał NG) |
| Dotyczy wymiarów ogniwa | Długość: 100-300mm |
| szerokość 20-85mm | |
| wysokość: 80-300mm | |
| System sterowania | PC Industrial Computer (System wbudowany) |
| Pobór mocy wejściowej | 1KW |
| Moc sprzętu | 2KW |
| Napięcie wejściowe | AC220V/50HZ |
| Źródło sprężonego powietrza | ≥0.6Mpa |
| Wyświetlacz | 21,5-calowy wyświetlacz |
| Wygląd sprzętu Wymiary referencyjne | D*S*W=1920*1600*1600mm |
| Waga | 350KG |
Wyświetlanie produktu
![]()
![]()