| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-PS10 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 14300~19400/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
دستگاه دسته بندی باتری پرسامتیک باتری لیتیوم یون OCV IR Tester 10 کانال
توضیحات محصول
ACEY-PS10 Prismaticباتری 10دستگاه مرتب سازی اتوماتیک کانال هامناسب برای دسته بندی و تجمع آزمون از جهانی استپرزماتیکباتری ها. ماشین خط کمربند را برای هدایت تغذیه اتخاذ می کند و تغییر نوع ساده است. می تواند داده های آزمایش را تجزیه و تحلیل و ذخیره کندپرزماتیکباتری، حذف باتری معیوب به طور انحصاری و جمع آوری باتری با دسته بندی وتطابقدر کنار مخزن دریافت کننده آسان است برای اپراتور برای مدیریت.
ویژگی های محصول
1)با ادغام کنترل صنعتی، تمام پارامترهای سلول را می توان ردیابی کرد، مدیریت داده های راحت، عملیات ساده. ولتاژ سلول، مقاومت داخلی سلول،اطلاعات گروه و سایر وظایف مدیریت.
2) مناسب برای انواع مختلف سلول های پرزمتیک، آسان برای تغییر.
3)بررسی کننده مقاومت داخلی با دقت بالا ژاپنی HiokiBT3562، دقت بالا و سرعت بالا.
4) اسکنر بارکد داخلی
پارامتر فنی اصلی
| بهره وری تجهیزات | 10 تا 12PPM |
| تجهیزات استفاده | ≥95% |
| تعداد کانال های دسته بندی | 10(9 کانال خوب، 1 کانال NG) |
| قابل استفاده سلول ابعاد | طول: 100-300mm |
| عرض 20-85mm | |
| ارتفاع: 80-300mm | |
| سیستم کنترل | کامپیوتر صنعتی (سیستم جاسازی شده) |
| مصرف قدرت ورودی | 1KW |
| قدرت تجهیزات | 2KW |
| ولتاژ ورودی | AC220V/50HZ |
| منبع هوا فشرده | ≥0.6Mpa |
| نمایشگر | 21نمايشگر 5 اينچي |
| ظاهر تجهیزات ابعاد مرجع | L*W*H=1920*1600*1600mm |
| وزن | ۳۵۰ کیلو |
نمایش محصول
![]()
![]()